Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden letolásra rá lehet...

Minden letolásra rá lehet fogni, hogy csak jóindulatból történt? Vagy hol van a határ?

Figyelt kérdés
Most ezt azért kérdezem, mert van valaki, aki állandóan ezzel védekezik, hogy csak jót akart. De közben olyan stílusban kapom a dolgokat, hogy kiveri a biztosítékot párszor. Nem tudom, hogy csak ilyen a stílusa, és fogadjam ezt el? Amúgy is idős, szóval gondolom el kellene fogadnom tőle ezeket(?). De a stílus nagyon zavaró, olyan gyűlölködő, vagy nem is tudom. Nem akarok többet írni róla, mert nem akarom befolyásolni a válaszokat, ha érkeznek. Tudom, hogy meg kellene bocsátanom, mert így illene, meg nem szabad mindent magamra vennem, tudom elég érzékeny is vagyok. De hol van a határ aközött, hogy valaki jóindulatból letol, és aközött, hogy valaki már túlzásokba esik? Szóval mindent lehet fogni a jóindulatra? Ha nem tudod azonnal a választ, és nem tudsz átgondoltan válaszolni, mert nincs időd, akkor inkább ne válaszolj kérlek.

2021. nov. 16. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a jóindulatú felvilágosítás nem leb*szás. A kettő teljesen más. Ő csak arra fogja, hogy bunkó vén sz*r. "jAj, éN cSaK jÓbÓl mOnDtAm", STFU., nem. Jó szándékú felvilágosítás mindig olyan hangnemben történik, amit te nem veszel mellre.
2021. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Artemovszk ***** válasza:

Attól függ, mit csináltál. Mert ha te nagyobb troll voltál mint ő, akkor jogos volt.


Ma mindenki túl érzékeny, az előző korosztály még más szabályoz szokott. Ami nem jó, de ez van.

2021. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!