Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos ha kórházi vizsgálaton...

Kínos ha kórházi vizsgálaton egy volt ellenkező nemű osztálytárs előtt kellett levetkőzni teljesen?

Figyelt kérdés

Nem tudtam mi van vele, kiderült eü pályára ment és műtősasszisztens lett.

És ilyen a véletlen a műtét előtti előkészítést ő végezte (épp ő a kismillió ápoló közül) és ennek első lépése a teljes levetkőzés és műtéti köpeny felvétele.


Nagyon ciki volt.

Kórházi környezetben van ennek jelentősége?


2021. okt. 5. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jön a kérdés, hogy mondjuk egy férfi jobban örülne e annak ha egy faszi vizsgálná meg a farkát vagy egy nő, értem én hogy az asszonynak jobban esik ha férfi, vagy egyes más beállítottságú embernek, de valljuk be, hogy egy ellenkező nemű előtt kényelmesebb mutatkozni, legalábbis ez az én álláspontom.
2021. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"ha egy faszi vizsgálná meg a farkát "


Tekintve hogy a műtét során 15 centis vágás került rám, így az a legkisebb gondom ffi vagy nő vizsgálja a "farkamat" rosszondulatú daganatot távolítottak el lágyéki részről, az életem a tét, nem az ffi vagy nő látja -e a bránert.

2021. okt. 10. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!