Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy valaki fehérként...

Az hogy valaki fehérként szereti a feketéket, zenéiket, közelségüket, úgy is öltözik, az gyerekkorban kialakulhatott, vagy valaminek a hatására?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a cigányokat egyébként, és semmilyen népet nem tartok különlegesnek, még az ázsiaiakat sem, amikor kint dolgoztam voltak a cégnél de nem foglalkoztam velük annak ellenére hogy előzékenyek azért, legalább annyira, amennyire tartózkodóak.

Feketékkel sokat ittunk, szórakoztunk, akkor a való életben, mindennapokban is megtapasztaltam hogy milyenek, én sem gondoltam hogy több nemzetiségűekkel fogok együtt élni, ahol csak egy fal van közöttünk.

Fehér emberek legtöbbször csak TV-ben látják őket, azért furcsa számukra, nekem ezért voltak olyan titokzatosak. Viszonylag fiatalon megtanultam az angolt, így ha nyaralni mentünk tudtam velük beszélni.


2021. aug. 8. 10:46
 1/2 anonim válasza:
Valószínű gyerekkorban. A neveléstől és a környezettől függ szerintem.
2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
általános oskolában egyik lány osztájtársamnak is tetszettek a fekete csávók. hazavitte 18 évesen nigériai csávóját, az apja kiakadt. teherbe esett, az apja kitagadta...
2021. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!