Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pattognak az emberek...

Miért pattognak az emberek manapság mindenért mondván hogy sértő, és miért engednek nekik a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

Ma láttam a tv-ben hogy a kínaiak szerint sértőek az új utcatáblák. Most őszintén mi köze van hozzá? Nem mindegy mi van kiírva?


Meg úgy általában, akár film, akármi más ha elkezdenek hisztizni az emberek hogy ennek-annak-amannak sértő egyből betiltják. Miért kell ez? Miért látnak bele az emberek manapság mindenbe olyan dolgokat ami nem is létezik?



2021. jún. 5. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Akkor elmagyarázom hogy miért sértőek az utcatáblák. Elsősorban nem az átlag kínai embereknek sértők, hanem a kínai államnak, politikusoknak.


Kínai egyetem épül Budapesten. A közelben lévő utcákat olyan dolgokról, emberekről nevezték el, amik ellen Kína harcol.


Szóval ez kb. olyan, mintha az Újpest stadionja körül Fradi focistákról neveznék el az utcákat.

2021. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy engedik nekik. Annyit kéne szólni nekik vissza, hogy "SHUT THE FUCK UP!", aztán nem lenne ennyi nyavalygós weakling, mert megtanulnák, hogy senkit nem érdekel, ha nekik nem tetszik valami. De nem, pereg a dédelgetés, hogy jaaaj, neki nem tetszik, brühühü. Aztán a többi ezt meglovagolva belelendül, aztán bedurcizik mindenen. Szégyen. Főleg, hogy ezt felnőtt emberek csinálják. Én időmben oviban is 2 pofon járt ilyen ripacsoknak, aztán megtanulták, hogy nem így mennek a dolgok itten Gyöngyösön.
2021. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

"Miért látnak bele az emberek manapság mindenbe olyan dolgokat ami nem is létezik?"

Mondjuk erre pont nem mondanám, hogy nem létezik.


"Most őszintén mi köze van hozzá?"

Az ő egyetemük épül oda, csak ennyi.


"Nem mindegy mi van kiírva?"

Mondjuk itt pont nem mindegy.

2021. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2022. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert is epul oda az egyetemuk? A magyar adofizetok penzebol? Csak nem megint a csuti szotyis sleppje jar jol?
2022. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem engedjük el ezt a kínais témát.

Engem pl az zavar, hogy kijelentünk valamiről valamit, mondhatni, hogy általánosító jelleggel. Pl.: a kőművesek nem iskolázottak.

Akkor jusztis megjelenik valaki és elkezd rikácsolni, hogy ő kőműves, de van diplomája, csak úgy alakult az élete és ő nagyon intelligens, micsoda diszkrimináció ez.

Az meg már nem érdekes, hogy 100-ból 99-re ez igaz, csak azért ne általánosítsak, mert megsértem a pici lelkét, közben meg valami tök speckós élethelyzetben van amúgy.

2022. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!