Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van lengyel-magyar barátság...

Ha van lengyel-magyar barátság, török-magyar miért nincs?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
lengyel-magyar sincs, de jól hangzik
2021. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Te miért vagy ennyire belezúgva a törökökbe? De most komolyan.
2021. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos szinten létezik. Mármint nyilván jelentéktelen, de ha nézel pl youtubeon nemzetközi videókat Mo-ról, akkor a lengyelek mellett több török kommentet is fogsz látni. Ők egyébként Attilát tartják közös pontnak. Olyat is hallottam, hogy Töröko-ban ha meghallják, hogy magyar vagy, akkor kedvesebbek. Személyes tapasztalatom egyébként nincs.
2021. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Előző vagyok, ami még eszembe jutott, hogy a kazahok is bizonyos szinten testvérnek/barátnak tartanak a kunok révén, meg a másik a turáni népek elmélete, amiben mind a törökök, mind a kazahok benne vannak. Szóval ha barátságról nem is, de bizonyos értelemben beszélhetünk pozitív kapcsolatokról.
2021. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha jól tudom azért szeretik a magyarokat, mert mikor Mo. 3 részre volt osztva akkor ugye az egyik török volt és így kB pár évig együtt éltek velünk,meg a szövetségeseink voltak a Habsburgok ellen. Ezenkívül gondolom a csatákban is vivhatunk ki tiszteletet.

Barátság valószínűleg azért nincs mert ők szeretnek elvileg minket csak ez nem kölcsönös.

Pl nekünk földrajzon mondták, hogy ha Törökországba mész behivnak beszélgetnek veled megkínálnak teával, majd el adják a portékáikat, de nem biztos hogy most is így van

2021. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%

Elmennek a disznó feldolgozóra a törökök, az összes egyen malacot. Tudod milyen mocsok népség? Van náluk 40 millió kurd, megfosszak identitásuktól, ha azt mondja egy kurd gyerek, hogy ő kurd, tanár meg is veri. Ezek a mocskok 1904-ben megöltek 2 millió örményt és a mai napig nem vallják, be, hogy népírtás volt, fél éve a 3 milliós Örményországot támadták meg ezek a senkik vagyis papíron Azerbajdzsán egy kis területért, Artchakért, ami Hegyi-Karabah és öltek meg több ezer civilt, ( Karabahot 1928-ban adta Sztálin azerieknek majd az örmények 19o2-04 között háború során valahogy, nehezen visszaszerezték, kb. az a háború olyan volt, hogy a halott örmény emberekből utat építettem az azeriek) ezek a mocskok.

Amúgy lengyel haverommal ezt beszéltük, kpcsög törökök "bro" néven illetnek minket, lengyel haver mondta, hogy ők is kapnak a kéretlen szeretetből, nálunk is volt 16. században török móka, úgy erőszakolták meg ölték az embereket mint ha fizetnének érte. Alapvetően én ateista vagyok, nem kedvelem a vallást, de ha muszlimokról van szó akkor nagyon keresztény párti vagyok, nekem nem tesóm egy muszlim. Lengyelek meg jó arcok, velem mindig kedvesek, lényegében a lengyelek az egyetlen nép akik se nem komcsik se nem nácik nem akartak lenni soha, tőlük csak tanulni lehet. ( jó azért van nagyon toxic is, mondjuk ha beindul a pia nagyon embertelenre isszák magukat- de legalább nem baxnak át mint a törökök a használt autókkal).

2021. jún. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
Dátumok rosszak, bocsi. Reggel kijavítom most kiesik a kezemből a teló.
2021. jún. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Én Ausztriában élek, itt rengeteg a török (szinte már csak az van :D), én bírom őket, ők is nagyon normálisak, nincs velük semmi baj.
2021. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
#8 mert kurdok, a rengeteg kurd ment Németországba jelenleg kb. 1 millió lakik ott, osztrákoknál is sok lakik, azért van az, hogy letöröközik a kurdokat mert csomó török papírokkal érkezik s a nyelvet is beszéli csak éppen nem tuskó meg nem átbaxósak mint a törökök.
2021. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Én rengeteg törökkel szoktam Budapesten találkozni, mindegyik normális, jó arc ember volt.
2021. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!