Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a kurvákat, ha kiderülne egy ismerősödről vagy csaladtagrol hogy csinálta megszüntetnéd vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

"Ha utálnák az emberek a kurvákat, akkor nem lennének kurvák, mert nem lennének kuncsaftjaik."


Ez nagyon egyszerű és téves állítás. Még az is utálhatja a prostikat, aki jár hozzájuk.

2021. máj. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem tudom, ebben elég hiányosak az ismereteim, csak sztereotípiák vannak.

De hacsak nem a párról derülne ki, hogy prosti akkor nem szakítanám meg a kapcsolatot. Ha meg csak az volt ilyen és olyan okok miatt de valahogy megszabadult Mr. Lenyalthajtól, akkor vele sem valószínű. Hiszen akkor a múltról van szó.

2021. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van, a kurvákat csak utálják, de ha férfi teszi ugyanezt, az beteg, perverz állat, akit fel kell jelenteni, lásd pár kérdéssel feljebb.
2021. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rólam most azt hiszik az vagyok azt nem írom le miből vonták le ezt a következtetést a lényeg hogy senki nem áll szóba velem távolabbi csaladtag is ment el mellettem úgy mintha nem ismerne.
2021. máj. 29. 09:54
 15/18 moozygoo ***** válasza:

Zavarna, valószínűleg magamtól nem keresném a társaságát.

Bár én elég maradi vagyok, szerintem a szexualitás egy intim dolog amit csak szerelmünkkel kéne megélni

2021. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi baj nincs a prostikkal. A legőszintébb nők ugyanis ők. Mivel ők nem hazudoznak össze-vissza, hanem csak nyíltan közlik mire is megy ki az egész (nyilván a pénzre) nem úgy mint a többi nő, akik kamuznak össze-vissza szerelmet meg hazudoznak, miközben nekik ugyanúgy a pénzre megy ki az egész. Akkor már inkább a prosti, mert ő legalább nem hazudik.
2021. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16!

Juj, valaki nagyon megbántott, igaz? :D

2021. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17


Nem haragszom én már senkire sem. Csak tudomásul veszem a világ nyersségét és kegyetlenségét.

2021. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!