Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már a tipikus...

Találkoztatok már a tipikus báránybőrbe bújt farkas típusú emberrel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy lány, és emiatt igazi szépség akit minden férfi megnéz az utcán, de egyben egy aranyos, bújós, igazi kedves egyéniség is.

De...

Ha előjön igazi énje, átmegy önzőségbe, irígységbe, parancsolgatásba, stb. Figyelmetlenségével és üldözési mániájával az őrületbe kergeti a környezetét.

Közben persze jó tulajdonságai megmaradnak.

Talalkoztatok már ilyen emberrel?


2021. máj. 4. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Sok ilyennel találkoztam. A cukinak tűnő külső az általában adottság, nem feltétlen a kisugárzás miatt olyan az adott nő. Babaarc, nagy szemek, pirospozsgás arc, gödröcskés mosoly. Hány ilyet láttam, akire azt mondták, hogy biztos egy bűbájos tünemény cukorfalat, és sokan közülük hozzák ezt a stílust kamuból addig, amíg nekik ez így a malmukra hajtja a vizet, de amikor olyan az alkalom, simán kimutatják a foguk fehérjét. Kedvenc ilyen sztorim egy volt osztálytársam volt, akit meghallottam, hogy azt mondogatja, hogy "hú, de idegesít a padtársam, legszívesebben addig verném a fejét a padba, amíg nem vérzik"... kis szőkésbarna hajú, törékeny, pici, őzikeszemű, csücsöri ajkú, csilingelő hangú kis "babóca".
2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Én is ilyen vagyok. Vagyis a fent írtak alapján kicsit magamra ismertem.


Amit mások mondanak rólam:

Kedves vagyok, törődök másokkal, mindig más érdekét tartom szem előtt a sajátom helyett, önzetlen vagyok és szeretetreméltó.

Cuki vagyok, bújós, és még mosolygödröcském is van. :)


Amit magamról tudok és akik jobban ismernek ezt gondolják rólam:

Borzasztóan önbizalomhiányos vagyok. Saját magamat lenézem és szörnyű embernek gondolom magam. Mindig magamat szidom és egyáltalán nem a figyelemért, mert az tényleg nem érdekel.


Viszont amit nem tud senki sem rólam. Még a legjobb barátomnőm, a barátom és a szüleim sem:

imádom fekete humort, a dark webről kikerült dolgokat, az erőszakot és mindent, ami sötét, brutális és állatias.

2021. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*legjobb barátnőm
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2, sztem te nem feltétlen vagy az a tipikus. Vannak neked is titkaid, de ha önzetlen vagy és másoknak jót akarsz nem is nagyon lehetsz az.
2021. máj. 4. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Találkoztam, alapból bizalmatlan vagyok a mindenkivel jófejkedő, tenyérbemászó emberekkel szemben, 10-ből 9x bebizonyosodik, hogy volt rá okom. Mondjuk a leírásban a jó tulajdonság amit írtál róla az az, hogy szép meg aranyos (már akinek ez pozitív), hát nekem ennyi nem elég, hogy valakivel szóbaálljak. Ha meg egy irigy, önző, frusztrált, parancsolgató típus, akkor lehet mellé ezer jó tulajdonsága, akkor se tartom semmire és el is kerülöm messziről.
2021. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

(2-es vagyok)


Igen, a többi ember azt látja, hogy jót teszek, meg jóakaró vagyok.


De én magam igazából utálok másoknak segíteni, csak azért csinálom, mert tudom hogy ez a normális viselkedés, így kell másokkal jó viszonyt kialakítani, hogy ne lógjak ki a sorból.


Igazából nagyon sok ember van, akinek ártanék, ha lehetne.

Szívesen megtennék bizonyos dolgokat, de tudom, hogy nem szabad.

Gyakran képzelek el morbid dolgokat, miket művelnék egyes személyekkel és ezekről nagyon jól esik fantáziálni.


(Nem a dark videók és képek tehetnek erről, mert ezt már jóval azelőtt észrevettem magamon, mikor még internet se volt a telefonokon, még azt se tudtam, hogy van más is a hétköznapi neten kívül. A dark videók csak segítenek feldolgozni, hogy azok nézésével éljem ki magam, nem azok adnak ötletet).

2021. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az exem pont iylen volt.

Mindenki még én is sokáig egy tök kedves, aranyos, mosolygós, félénk csajnak gondolta akibe biztos nem szorult semmi rossz, aztán közben olyan rohadék volt, meg mindenkit utált, lehúzott, kibeszélt stb.

Egy idő után amikor már nem kapott tőlem annyi hasznot, mert ő se adott szinte semmit, én is egyre jobban le lettem szarva.

Igazi kis haszonleső, negativ, félénk, de szarkeverő rohadék.

De amit igazán látni lehet belőle az pont az ellenkezője.


Sokáig nekem is csak annyi tűnt fel, hogy mindnekiről negativ a véleménye, és non stop nekem beszél ki mindenkit, a családjával együtt, mnidnekit utált, de szemtől szembe fura mód mnidnekivel végtelenül kedves és aranyos volt.

De hát na, szerettem nagyon szóval annyira nem foglalkoztam vele, de hát egy idő után mindig a felszinre jönnek a dolgok.

2021. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj, egy vallásos manussal... 3 lépés megvan, amióta kiderült, ki is ő.
2021. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szó szerint illik ez a leírás egy volt gimis barátnőmre.

Társaságban egy kedves, mosolygós, aranyos lány volt, de amikor csak ketten voltunk, akkor egy "kicsit" máshogy viselkedett.. önzőség, irigység, üldözési mánia, mindenki rosszindulatú kibeszélése, örökös elégedetlenkedés és ilyenek jellemezték akkor már. Viszont egy idő után, már társaságban is előbuggyant az igazi személyisége, és sorra jöttek rá a többiek is, hogy a látszat csalt. Voltak jó tulajdonságai, de egy ponton már sajnos a negatívak elnyomták a pozitívakat.

2021. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet egy nőről beszélünk. Ki tudja.
2021. máj. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!