Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik típusba tartozol: aki...

Melyik típusba tartozol: aki elér egy szintet és az neki elég, ha azt megtartja, vagy pedig mindig többet szeretnél, mint amid van?

Figyelt kérdés

Lehet ez munkahely szempontjából, tehát hogy egyszerű mezei ügyintéző szintjén vígan elvagy, vagy pedig végigjárnád a szamárlétrát?

Vagy pl. ahol most laksz, az elég neked, vagy inkább keresnél kicsit nagyobb lakást, akár családi házat stb.


2021. ápr. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél több könyvet szeretnék


-Könyvmoly.

2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
telhetetlen ge*ci vagyok
2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyha folyamatos törtetés, növekedés, pazarlás, hajszolás és terjeszkedés helyett megtanulnánk megérteni az elégedettség és a hála fogalmát, akkor nem tartana emberiségünk olyan problémáknál, mint a túlnépesedés, a környezetszennyezés, és a tavaszközepi hózápor :D Aki magának halmoz, az a közösből vesz el.
2021. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindig többet akarok. Elég zavaró tud lenni számomra, hogy sok minden nem elég nekem, meg a páromnak is.

De azért sokat is köszönhetek ennek, mert akkor még mindig ott nyomorgnék sokkal szarabb meló helyen a többiekkel akik utálják, de nem váltanak hiába a lehetőség.

2021. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én főként a munkámban teljesedek ki, ott tényleg több kell nekem - mindig nagyobb kihívást szeretnék, több pénzt, nagyobb felelősséget, még többet tanulni, szakmailag fejlődni. Sajnos ez a fajta "mohósságom" úgy érzem elég elviselhetetlenné tesz és sokat váltottam is emiatt állást.


Másban viszont ez nem jelenik meg nálam. Úgy nincs meg ez bennem, hogy mindig jobb telefont, drágább cuccokat vagy szebb párt akarnék magamnak.

2021. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogalmaznék, hogy van bennem ambíció. Anyagilag mérsékelten, mert annál nem vágyom többre, hogy egyszer legyen egy saját családi házam, meg a hobbijaimra kicsit többet tudjak fordítani, mint jelenleg, nem hiányzik nekem kacsalábon forgó kastély, meg flancolós autó. Szakmailag annál inkább szeretnék előre lépni. Jelenleg egyetemről frissen kikerülve teljesen elégedett vagyok a mostani munkakörömmel, úgy látom, évekig lesz itt is újdonsag, bőven kell még tanulnom, fejlődnöm. Hosszabb távon szeretnék előbbre lépni, mert látom, hogy egyes dolgokat lehetne sokkal jobban is csinálni, mint ahogy bizonyos feletteseim teszik, illetve 5-10-15 év után már valószínűleg rá is unnék erre, bármennyire is szeretem, amit csinálok.
2021. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő vagyok, attól függ miről van szó.
2021. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!