Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok jóképű, hogyan...

Ha nem vagyok jóképű, hogyan tegyem jobbá a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Nem tartottam magam annak, nővérem barátnői mondták, hogy jó pasi lesz belőlem, de én úgy vagyok vele, hogy nem hiszem el, de mindegy. Mindig a személyiségem zavart, akartam mindig jobbá tenni, soha se éreztem elég jónak. Vannak barátaim, nem sok de van, nővérem mondja, hogy semmi baj vele, de én mindig is azt akartam, hogy nagyon jó legyen.Ha már külsőre nem vagyok egy Ryan Gosling, akkor belsőre legyek az xd. Van valami tipp, vagy valami? Tudom z alapokat, odafigyelés, aktív hallgatás, barátságos/kedves lenni. Valamiért a viselkedésem, soha se tetszett nekem, vagy a személyiségem. Mindig is irigykedtem azokra akik ölelést kapnak lányoktól xd. Mert az a kiszemeltem is egyben mondjuk. Hát van neekm szociális fóbiám, meg csendes vagyok, de másként ha megnyílok akkor "szerintem" jó társaság vagyok. Már hónapok óta próbálom jóvá/jobbá tenni. Hiszek, hogy tudok barátokat szerezni, ha nem is sokat talán, de tudok, de úgy mélyebb kapcsolatod egyikkel se, talán még a barátkozás is ez miatt megy nehezen, meg a lányok mintha annyira nem bírnának, vagy csak beképzelem.


Karatézok, de alig merek megszólalni, főleg azzal a lánnyal beszélni, nem érzem magam jónak hozzá, bár mondjuk volt már 3 elutasításom is előtte. De legalább már olyan szinten tudnánk emberekkel kapcsolatod teremteni, hogy örülnek mikor látnak. Jó a barátaim is örülnek, de érzem,hogy néha hozzájuk is kevés vagyok, mármint volt depresszióm is, hogy nem érdemlem meg őket, meg, hogy milyen béna vagyok lányok terén, meg kinek milyen sok barátja, lánybarátja van. Bárcsak jobbá tudnám tenni a személyiségem, de nem tudom, hogy?



2021. márc. 26. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Olvasásnak inkább a műveltséghez van köze, film nézéssel meg, hogy. Tudásnak ehhez szerintem sok köze nincs ha valaki jó srác, nevelés, társaság, körülmények inkább. Sötét, kigyúrt paraszt meg nehezen xd.Mert én mindenkivel barátságos vagyok meg megadom az alap tiszteletet.
2021. márc. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!