Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idős embereket nem zavarja,...

Az idős embereket nem zavarja, hogy már csak csúnya párjuk lehet?

Figyelt kérdés

Lehet idiótán hangzik a kérdés de mondjuk egy 80 éves néni egy fiatal szemével nem szép.

Vagy az idős bácsi már a saját korosztályát látja szépnek vagy , hogy működik ez?

Tényleg nem akarok ezzel senkit bántani csak érdekel


2021. febr. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Számodra szép egy bölcsis kislány?
2021. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2021. febr. 2. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Legtöbb idős nemhogy szellemileg értelmileg túl van azon, hogy nekik huszonéves lány kell, de nincs is igényük vagy akaratuk rá.

Viszont. Tudod te mennyi-mennyi perverz öregember járkál szabadlábon?

2021. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Középkorú vagyok. Teljesen átalakul az értékrend minél idősebb vagy. Az ami neked most 20 évesen érték, 40 évesen teljesen értéktelen és így tovább 80-ig...
2021. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Persze kivételek mindig vannak: Faludy György, Andy Vajna...
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok és a feleségem 47 éves. Én őt látom a legszebbnek. Mivel mindenkinek más a szép és más a csúnya (szubjektív fogalom) ezért a kérdésed nem releváns.


Lehet te csúnyának látod az én feleségemet én meg rusnyának találom a 20 éves barátnődet. Közben meg mindketten gyönyörűnek látjuk a párunkat. Mi a baj ezzel? Ha mindenkinek ugyanaz lenne a szép akkor nagyon egysíkú lenne a világ.

2021. febr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
54 eves no vagyok. Kimondottan a nalam idosebb sarmos ferfiak tetszenek. A partnerem 62 eves. Magas, vekony, ehhez kepest telt arca van. (Es nem rancos)A barna borehez kimondottan jol all az oszes haja. Nagy kek szeme es sotet, vastag szdmoldoke van. Hat nem cserelnem el egy fiatalabbert.
2021. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!