Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom rendesen uralni az érzelmeim?

Figyelt kérdés
Ha előjönnek, akkor nem tudom őket elmulasztani. Meg kell várnom, amíg maguktól elmúlnak, mert én nem tudom elmulasztani. Mit csináljak?

2021. febr. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
yeah thats me
2021. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek így működnek általában.
2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez a baj az érzelmekkel. Mindenki azt mondja, hogy az érzelmek a legfontosabbak, de ez kb mintha azt mondanád, hogy az alkohol ellazit és nem beszélnél arról, hogy kinyirja az egészségedet hosszabb távon. Szóval az érzelmek ilyenek. Léleklábason a fedő megremeg, nem kell használni, amig csak lehet.
2021. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zard be magad egy sotet szuk, hideg es hangszigethelyre, csukdbe majd koss egy kendot a szemeidre, es gondlj arra amitol rettegsz, forogj korbe parszor majd vedd le a kendot es nyisd ki a szemed 😎!
2021. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak módszerek arra, hogy uralni tudd az érzelmeidet. Szerintem az egyik legfontosabb összetevő a személyiségfejlesztésben. Sajnos látok példákat arra, hogy emberek hogyan teszik tönkre az életüket azért, mert nem képesek uralkodni az érzelmeiken, impulzusaikon.
2021. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt ez a probléma szerintem meg az önismeret teljes hiánya.
2021. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 hát pacsi ✋

#3 az utolsó mondatod nem értem. Azt akarod mondani, hogy amíg tudom fojtsam el, és majd egyben kijön?

#4 ezt komolyan gondolod? Azt mondd akkor meg nekem, honnan szüljek teljesen hangszigetelt, sötét helyet, amikor még pince sincs itthon, ráadásul a család folyton a nyakamban. :D

#5 az jó, hogy vannak, de mik ezek?

#6 szerintem jó az önismeretem.

2021. febr. 2. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.

"Meg kell várnom, amíg maguktól elmúlnak, mert én nem tudom elmulasztani." Életem problémája egy mondatban összefoglalva.

2021. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!