Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Majdnem megsajnáltam Ted Bundy-t?

Majdnem megsajnáltam Ted Bundy-t?

Figyelt kérdés
Van rá ésszerű, épp elmere utaló magyarázat arra, hogy a Ted Bundy film végén (Efron) már majdnem megsajnáltam őt, vagy inkább a történetét?

2021. jan. 2. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Egész életemben sehol nem hallottam róla ennyit, mint itt a gyakorin.
2021. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szörnyen romlott és kegyetlen volt, de a maga nemében valahogy mégis géniusz
2021. jan. 2. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Csak azért sajnáltad meg mert egy jóképű csávó játszotta.
2021. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Cikkek és interjúk során is fura módon szimpatizáltam vele vagy inkább a leleményességét
2021. jan. 2. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Ez a lényeg, pszichológiai megtévesztés. Nyilván a filmben könnyű, mert úgy választják ki a szereplőt, olyan mimikát taníttatnak meg vele, ami hat a néző érzelmeire és a szöveg is segíti elérni a kívánt hatást. A való életben egy őrült volt, aki direkt az emberek jóhiszeműségére ment rá, magát mindvégig áldozatként beállítva. Beleestél a csapdájába. Ne hagyd!
2021. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

#4 Milyen leleményesség volt ami miatt szimpatizál vele?


Hogy ki használta az emberek jó szívűségét és ezáltal meggyilkolta őket vagy azért mert lány kollégiumokba törtbe és megölte, megsebesítette akiket ott talált?


Nem értettem miközben néztem a filmet, hogy lehet valaki annyira bolond, szívtelen ember, hogy ilyen rossz cselekedetek csinál és mégis sok ember szimpatizál vele mert "szexi".



Akár milyen jól nézne ki jól valaki és ilyen dolgokat csinálna, én soha nem szimpatizálnék vele.


Itt pár példa miket művelt:

1974 és 1978 között fiatal lányokat erőszakolt és gyilkolt meg szerte az Amerikai Egyesült Államokban. Több mint tízévnyi tagadás után, Bundy végül is 30 nő meggyilkolását ismerte be, de az áldozatok valódi száma a mai napig rejtély. Általában agyonverte, máskor megfojtotta a védtelen nőket. Mindemellett nekrofiliával is gyanúsították.


Forrás: [link]

2021. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!