Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A létező,vagy nem létező(esetl...

A létező,vagy nem létező(esetleg tervben sincs)gyerekeddel mit tervezel ill mit tudnàl/akarnàl magadból átadni(jót), amibe mindenképp be akarod avatni, hogy átélhesse? Részl lnt

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, ami relative rendszeres kellemes, hogy valakinek nagy, ill megmaradt élménye, pl hogy apujàval nyári esténként nézte a csillagokat, tudja mi hol van, jo èrzès vette körbe, együtt távcsöveztek, vagy màsnak a vasárnapi sütik illata, amiket együtt gyúrt, formázott anyujàval, vagy esetleg megtanitotta gitározni vki es együtt zenélgettek, vagy apjával vezettek/motoroztak/fociztak stb.


A jelenlegi önmagad nézve mik azok az élmények amiket a "kicsi önmagad"/a gyermeked életéből nem hagynàl ki ès szeretnéd, ha megélhetné, részese lehetne, beavathatnàd?



#szülö-gyerek rendszeres apró élmények
2020. nov. 18. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Van 2 gyerekem, semmi ilyen nincs. Mondjuk emlékeim sem nagyon vannak
2020. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyenek, éppen ezért akarok mindent megadni a csak gondolatban létező gyerekeimnek, ami nekem nem adatott meg annak idején. Betegítően unalmas, eseménytelen gyerekkorom volt, toxikus, szeretettelen légkörben.
2020. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen szép gondolat 2.

Sajnàlom hogy neked ilyen volt.

Milyen érdekes az elsö mellett hogyan gondoljodik akinek van ill akinek (mèg)nincs.


Igazàból azon agyaltam én olyan sokmindent megvalósitanék, ilyen aprósàgokat de nem is tudom hirtelen miket tudnék rendszeresíteni. Leginkàbb azok maradnak meg.

2020. nov. 18. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerek sincs tervbe így nem igazán.
2020. nov. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!