Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg elmebetegek azok akik...

Tényleg elmebetegek azok akik szeretik a koponyás cuccokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én szeretem a koponyás cuccokat mint például kulcstartó, ágynemű, maszk(covid hello), dísztárgyak. Facen láttam egy klassz koponyás ágyneműt és a kommenteket olvasva elszomordtam. Sokan egyértelműen kiáltak de viszont elég páran "elmebetegnek" titulálták az olyanokat akik képesek lennének koponyás ágyban aludni. Basszus halljátok én még durvább csontvázas ágyneműt néztem ki magamnak és amin fenn akadtak páran az egy egyszerű koponyafej volt fejhallgatóval. Egy anyuka is vett ilyet a fiának aki odáig volt érte, de valakinek volt mersze és azt írni, hogy "ne haragudjon de a fia elmebeteg"...Emberek komolyan. Egyesek a virágos, csili vili dolgokat kedvelik másik a vadabb, koponyásakat, de attól, hogy valakik kicsit vadabb cuccokat kedvelnek attól egyből elmebeteg? Kinek mi köze hozzá, hogy én például simán tudnék édes álmokat aludni egy csontvázas ágyneműben, míg ezek szerint a "norma" meg ilyen csili vili virágosban. Eskü néha azth hiszem az embereknek csak a neten nagy a szája valóságban oda se merne menni egy full koponyás ruhát viselő emberhez, hogy "bocs te elmebeteg vagy, zavar a koponya engem...Családom egyáltalán nem furcsálja, sőt néha még beszereznek nekem klassz koponyás dolgokat. Néha úgy elmondanám ezeknek, hogy figyi az agyadat is koponya veszi körül sőt védi, úgy látszik neked hiányzik a koponyád ha emiatt lennék elmebeteg mert kedvelem..



2020. aug. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A vonzas tv e szerint vonzod a halàlodat :D
2020. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
teljesen normális. én a pandákkal vagyok így :D
2020. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges, csak szokatlan, nem mindennapi, így ha valaki elmagyarázná, hogy ez miért van, akkor egy idő után elfogadná a helyzetet. Nem mindennap foglalkozunk ilyen dolgokkal.
2020. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem de ettől még nem kell megsérteni őket és mindennek elnevezni, mert szoktlan dolgokat kedvel, ráadásul a koponya szerintem nem is annyira szokatlan..
2020. aug. 13. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is beteges vagyok, én is szeretem a koponyákat és tele vagyok koponyás dolgokkal, sőt, a lakásban is van egy csomó koponyás tárgy és dísz. Elmúltam 30, nem nőttem ki, a férjem majdnem 40 és ő sem, de ezt kicsit se szégyellem.
2020. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy én is akkor mert én konkrétam imádom őket, 23 éves lányvagyok de még mindig szeretem. Kicsit se érzem furának,vagy kivulallonak magam.Ezeknek az embereknek akik ez szerintuk elmebetegség hát szerintem inkabb veluk van baj, mint velunk...Már sajnaltam a szegény oldal szerkesztoit, mert mikor levaltottak a képet kiskutyra mindenki "megkonnyebult"...komolyan emberek? Enynire gáz ha koponya ágynemut mutat egy oldal? Miközben ott volt vagy 20 kép csak odakellet volna figyelni de nekik fenn akadt a szemuk a koponyan
2020. aug. 13. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is imádom őket és teljesen normális vagyok. Van aki a koponyákat szereti van aki a lovakat.
2020. aug. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kedvelem a koponyás, csontvázas dolgokat, ruha, ágynemű, függöny, bármi ha szépen meg van csinálva. Sőt mondok jobbat, van koponyás tetoválásom, akkor én mennyire lehetek elmebeteg xD

Viszont imádom az egyszarvúakat is, kb bármilyen formában, karkötő, párna stb. A meséket is, vígjátékokat is de a horrort is szeretem :D

Ilyen ez, nincs ezzel baj, a sok korlátolt szájhuszárral már annál inkább, valahogy a “miért” szó fel sem merül bennük.

Tudom spanyolviasz, de próbáld észre sem venni ezeket a destruktív kommenteket, az hogy ilyesmin idegesíted magad semmi jót nem eredményez, plusz semmit nem old meg.

2021. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!