Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki otthoni köntösben, frissen mosott törölközöbe csavart hajjal vesz át egy csomagot?

Figyelt kérdés

A minap igy mentem le a futárhoz, es a barátom beszolt, hogy ez milyen gaz volt mar..


[link]



Kb igy


2020. aug. 6. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem, ha futár lennék, nagyon zavarna...
2020. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Futárt nem érdekli elhiheted. Inkább menj ki mint hogy ne vedd át. Vagy a pasid is kimehetett volna ha már beszólni be tud.
2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hozzánk többnyire ugyanaz a futár jár ha ugyanaz a szállító cég :))


Amikor először rendeltem Sprinterrel egy régi, itt-ott megvarrt gatya lógott rajtam, meg egy 5 számmal nagyobb póló tele lyukakkal meg óriási szakadásokkal, nem is tudom már mi tartotta egyben :D egyik mellemnél is pont volt egy kisebb lyuk, mint utólag észrevettem :D


Másodszorra is jön a csávó, akkor meg sikerül kifognom egy olyan (szintén lényegesen nagyobb méretű) pólót, amiben ha lehajoltam premier plánban villantottam cickókat (itthon nem hordok melltartót) :D és persze le kellett hajolnom a dobozok miatt :D

Szóval most egy darabig nem rendelek azt hiszem :'D

2020. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Főleg amikor megadják, hogy reggel 8-tól délután 5ig hozhatják a csomagot, most akkor egész nap üljön az ember utcai ruhában és várja? Én volt hogy arcpakolással, volt hogy színházi darabhoz kifestett arccal nyitottam ajtót mert pont gyakoroltam a festést hogy élesben meglegyen 10 perc alatt. Köntös is volt egyszer meg balett ruha is. a futároknak a szeme sem rebbent, kivéve az arcfestős esetet, akkor megdicsérte a fickó hogy milyen menő.
2020. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!