Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemrég voltam a rám szakadékná...

Nemrég voltam a rám szakadéknál kirándulni és nagyon egyszerűnek találtam. hogyan győzzem meg a legjobb barátomat hogy eljöjjön velem?

Figyelt kérdés

Az interneten azt olvasta, hogy nagyon veszélyes, meg minden, pedig egyébként egyáltalán nem volt vészes csak kapaszkodni kellett. Ő egy felnőtt életerős egészséges 30-as férfi.


Igaz, Van egy kicsi tériszonya de szerintem mivel a tatai kilátóba is fölmegy így nem hiszem hogy ez problémát okozna neki.


2020. júl. 13. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Azért kilátóba felmenni eléggé más, mint létrákon mászni!

Szerintem ha nem akar menni, ne erőltesd. Ha nem érzi magát biztonságban, abból semmi jó nem sül ki. Esetleg mutathatsz neki ott készült fotókat, hogy lássa a saját szemével, de ennél többet nem tehetsz. Attól, hogy szerinted nem volt vészes, még nem való mindenkinek.

2020. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!