Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy márkás...

Miért van az, hogy márkás ruhákban jobban érzem magam?

Figyelt kérdés

Próbáltam a turkálót, találtam is egy-két jó darabot, de ha turkálós ruhába mentem valahova, nem éreztem jól magam. Pedig nem látszott viseltesnek a darab, nem volt ráírva hogy hol vettem. Mégis, igénytelennek éreztem magam benne, nem volt önbizalmam. A kínais ruháknál ugyanez. Ellenben, ha márkás ruhát vettem, amire rá volt írva, hogy gucci, vagy tomi hilfiger vagy akármi, egyből jól éreztem magam, volt önbizalmam, mosolyogtam, nem éreztem igénytelennek magam. Pedig tudom, ugyanolyan körülmények között készülnek azok a ruhák is... Nem tudom miért van ez, másnál nincs ilyen? Mi lehet az oka ennek?

L/24


2020. jún. 18. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ milyen körökben mozogsz. Altalaban az ember hasonulni akar.


Kinais cipös haverok közt meg forditva lenne, hogy a Guccis lenne a nevetseges a tanyàn a gumicsizmasok között.

2020. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék: ha ezekről a márkás cuccokról leszednéd a márkajelzést, tehát csak te tudnád, hogy nem egy 5E-s noname, hanem egy 30E-s márkás, akkor is jól éreznéd magad? Ha nem akkor sznob vagy, ha igen akkor egyszerűen csak szereted a minőséget.
2020. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Tehát nem a minőség miatt vettél gucci-t és más márkát hanem magáért a márkáért? Mit szeretsz rajtuk? Hogy mindeki látja a márkajelzést? Mert ha igen akkor csak megfelelési kényszered van, talán olyan baráti köröd akik olyan felszínesnek hogy még szólnak ha nem márkás a ruha. Vagy te is felszínes vagy.

Mellesleg ennél vannak olcsóbb minőségi cuccok is ami nem annyira populárisak és szerintem jobban is néznek ki.

2020. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"tomi hilfiger"? Az...

Szimplán pózer vagy

2020. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tomi Hilfiger:DDD Gondolom Guccibol is az ov megy meg a Marmont taska
2020. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az baj ha csak akkor van önbizalmad ha drága és feltűnő ruha van rajtad. Egy egészséges önbizalommal nem érdekelne higy mit mondanak az emberek a ruhádra. Márpedig nyilván azért érzed magad jobban mert menőbbnek érzed magad, pedig a Gucci-tól és a Tommi Hilfiger-től nem leszel az.
2020. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!