Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Betegesen félek...

Mit tegyek? Betegesen félek attól, hogy utálni fognak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Októberben mondta az egyik osztálytársam, hogy engem sokan nem bírnak az osztályból. Azóta paranoiásan félek, hogy megutálnak. Mióta karantén van, senki nem írt nekem, mindenkire én írtam rá. Aztán ez abba maradt, mert volt, hogy nem válaszoltak rá, és már meguntam, hogy mindig én írok mindenkire. Csak akkor keresett valaki is, amikor segítség kellett, de amikor nekem kellett segítség, akkor senki nem jött.

Félek, hogy megutáltak az osztálytársaim. Szerdán lesz nálunk bizonyítványosztás, és rohadtul félek ettől. Félek, hogy nem fognak hozzám szólni. Félek, hogy én leszek az osztály leggyűlöltebb tagja. Félek, hogy kiutálnak. Nem tudom miért, szerintem (legalábbis szerintem) nincs okuk utálni, de nem írnak vissza nekem.

Más osztályból barátkozni nem fogok, és ha akarnék, se tudnék barátkozni senkivel, mert még ezeket a "baráti kapcsolatokat" is nagyon nehezen tudtam kialakítani, pedig egy osztályba járunk. Nagyon nehezen barátkozok. Meg szünetekbe folyton csak a vándorlás megy, örülök, ha le tudok ülni normálisan és ehetek.


Mit tegyek? Egyre jobban közeleg a szerda, a bizonyítványosztásunk akkor lesz. Bele se merek gondolni, mi van, ha már ki is utáltak.


2020. jún. 18. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Október és a karantén közt eltelt egy pár hónap amíg még járhattatok suliba. Azalatt nem utáltak meg, ezután se fognak. Meg egyáltalán honnan tudja ez az osztálytársad hogy a többiek utálnak és egyáltalán miért utálnak? Ha nem tudja, akkor szerintem ez csak alaptalan kapálózás a srác részéről.. Nem kell tartanod a kiutálástól.
2020. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!