Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki undorodik...

Van olyan ember, aki undorodik a természetes vörös hajtól?

Figyelt kérdés
Szerintem gusztustalan..
2020. ápr. 29. 11:13
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Eric Cartman
2020. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én a feketétől. Mindig a cigánylányok jutnak róla eszembe. Az a tipikus cigány szag meg nagy, fekete lobonc. Kinek mi.. hanem tetszik ne nézd. Én is próbálom kerülni... amennyire lehet.
2020. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Jó az a 🦊
2020. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem lányoknak még jól is állhat, ha szép arcuk van, de fiúkon elég érdekes..
2020. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Azt nem mondanám, hogy undorodok, de nekem sok. Erős, vagy hogy mondjam. Nem bántanék meg ezzel természetes vörös nőt, de nem tetszik. Na, a festett vöröstől meg hányok. Amikor pl a trampli azt hiszi, hogy ha piros a haja, akkor hú de vagány lett. Nem,hanem szánalmas lett.
2020. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nagyon szép, mindig olyasmire akarom festetni, de túl béna a hajam hozzá.

Pasikon is jól áll szerintem.

2020. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon szép, nekem tetszik. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Noknel nem gaz, pasiknal igen, foleg ha még gondor is melle
2020. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Én !!! Nagyon!!!! Nem csak a vörös hajtól, hanem a szeplőktöl is.... Ja, és ha fehér szwmöldök társul mellé..... Nem tudom megmagyarázni az okát sajnos.... (Sajnálom ha ezzel megbántottam valakit....) Nagyon régóta én is így látom...
2020. szept. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!