Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti ismerőseitek is ennyit...

A ti ismerőseitek is ennyit mászkálnak még most is?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy sosem voltam otthonülős, mindig volt valami programom, mindig mentem valahova. De amióta kijárási korlátozás van, komolyan veszem és tényleg csak akkor megyek, ha nagyon szükséges. (Kábé csak boltba, máshova nem.)

Ellenben azt látom, hogy az összes ismerősöm megy mindenfelé, hívnak engem is mindenféle találkozókra, iszogatni, sütögetni stb. És nagy társaságok, nem csak 1-2 ember. Mindenhol ezt látom, nem csak a baráti körömben, de nagyon tág ismerősi körökben is, hogy ugyanúgy találkoznak egymással. A ti ismerőseitek is ezt csinálják? És nem csak egy kis sétáról van szó egy háztartásban élőkkel, hanem csapatokba verődve találkoznak. Néha már rosszul érzem magam, hogy én nem megyek, de öregekkel lakom együtt, nem akarok veszélyeztetni se magamat, se mást.


2020. ápr. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
akiket én jobban ismerek, ők betartják a korlátozást, én is csak oda megyek ahova szükséges.
2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be kell járni dolgozni, van kutyám, akit kert híján leviszek sétálni, hogy el tudja végezni a dolgát, bevásárolok és elmegyek postára. Ha utcán összefutok ismerőssel, beszélgetünk. Szüleimmel időnként találkozok, mert egy településen élünk, de inkább ők segítenek nekem, mert ők otthon vannak, tudják fogadni a nekem érkező küldeményeket, el tudnak menni helyettem postára (mert munka mellett nem mindig érek oda a rövidített nyitvatartási időben), tudnak venni olyan termékeket a boltban (apám 65 év feletti) a nyugdíjasok idősávjában, ami az én idősávomba már nem marad, mert felvásárolják az idősek.
2020. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!