Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nő azt fogja visszatükrözni...

A nő azt fogja visszatükrözni ahogy a férfi bánik vele?

Figyelt kérdés
Ez az idézet most a divat facebookon.
2020. márc. 12. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Meg úgy látom töröltettek is belőlük, gondolom megsértődtek hogy valaki leírta az igazságot.
2020. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen igaz.Voltam én már dühöngő őrült valaki mellett,tányérokat csapkodva,mert ezt hozta ki belőlem.Nyugodt típus mellett én is az vagyok.
2020. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Elég gáz ha a nő úgy gondolja, hogy nem kell normálisan viselkednie, hanem mindig úgy, ahogy a pasi "kiváltotta" belőle. Így mindig mindent van mire fogni.
2020. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem teljesen helytálló.Vannak bunkó,kötözködő nők,ok nélkül megütnek férfiakat,mert viccesnek gondolják,meg a "férfi nem üthet vissza" elven,úgyis a férfit ítélnék agresszívnak.Ezekkel hiába kedves a férfi
2020. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Azert valasztjuk a rosszfiukat mert a rendes fiuknak nincs "olyan" kisugarzasuk a rosszfiuknak meg van
2020. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!