Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon melyik régióban vannak a legszebb nők?

Figyelt kérdés
Én sokfelé jártam és azt vettem észre,hogy a Pécs-Szekszárd-Baja régióban vannak a legszebbek. Talán a sváb és székely leszármazottak adtak egy kis színt a magyar nőknek.
2019. nov. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

*felmenők, nem leszármazottak


Egyébként nagyjából minden magyar egy rasszba tartozik, szerintem nem lehet eldönteni hol a legszebbek,mindenhol van ilyen is olyan is, meg persze egyéni ízlés kérdése.

2019. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden régióban vannak gyönyörű nők. Ahogy minden régióban vannak csúnyácskák is...
2019. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy tartozik minden magyar egy rasszba!
2019. nov. 9. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez így ebben a formában nem igaz, ahogy leírtad. Nem mindenki marad Pécsen, Szekszárdon, Baján. Én spec. Szekszárdon születtem. Semmi "szín". A lányaim apai ágon svábok, de itt születtek GY-M-S megyében. Ez a régiósdi ebben a formában nem állja meg a helyét. Másképp kellett volna feltenned a kérdést. Érintett vagyok, de nem értek egyet. Nem mindenki éli le ott az életét, ahová született.

Maradjunk annyiban, hogy a magyar nők a legszebbek. Országra vonatkozóan biztosan. Nézd meg az angol nőket. Tök mindegy, melyik részén élnek...

2019. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehol...
2019. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Mennyi szerény ember...:D


Én vállalom, hogy SZERINTEM Természetesen Budapesten, ugyanis én is ott élek!

Ennyi.

2019. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Külföld.
2019. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten
2019. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Pest megyében mindenképpen,már csak a sokféleség miatt is.

Amúgy mindenhol akadnak szép nők,bármerre jár az ember.:)

2019. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem Nyíregyháza és környéke, mert közel van az ukrán határ, sok határon túli csaj jár át tanulni és van bennük ukrán vér is, azok meg mondani sem kell mennyire néznek ki jól. Szőke, formás, kicsit ku***s csajok. Ez persze csak tapasztalat. De amúgy szerintem se lehet régió szerint beskatulyázni a szép csajokat. Inkább a társadalmi státusz ami lényeges. Egyetemvárosokban/campusok környékén mindig hemzsegnek a forró érzéki csajok, a vidéki vegyesboltokban meg kifőzdékben meg legtöbbször csak Tank Arankákat lehet látni.
2019. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!