Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnét tudjam biztosra, hogy...

Honnét tudjam biztosra, hogy nem vagyok kibeszélve a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szexuális kapcsolatban állok, de a régi barátnőjével is tartja a kapcsolatot, lehetnek rosszak a megerzeseim? Úgy érzem kibeszelnek de ezt honnét tudhatnam biztosra? Hogyan tudnék erről meg gyozodni valahogyan?
2019. júl. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű:kérdezz rá.
2019. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az lenne a fő kérdésem, hogy hogyan tudnek róla megbizonyosodni hogy nem beszelnek ki a srac meg a volt barátnője?

Mindkettojukkel szoktam beszélni de sokszor úgy érzem rólam beszelnek de mindketten beszélnek velem de nem mondják

2019. júl. 22. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A jo Isten adja hogy csak ennyi bajdo legyen az eletedben! Es ez nem rosszindulatusag mert konolyan gondolom.

Az emberek dognak pletykalni dumalni mindenkirol de sne feledd sose adj senki szavara es eloazor azt nezd meg ki mondja csak aztan azt hogy mit mond :*

2019. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogyan kérdezzek rá?

Hogy szoktak e rólam beszélni? És ezt őszintén meg is fogjak nekem mondani? Főleg hogy miről

2019. júl. 22. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2019. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. sehogy.
2019. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert vagy vele ha nem bizol benne?
2019. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!