Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha belemegyek a Balatonba,...

Ha belemegyek a Balatonba, nem látok annyira jól távolra, legyen rajtam a szemüvegem?

Figyelt kérdés
Matraccal akarok bemenni,nem akarok víz alá merülni,csak szerintem idegesítene hogy nem látok élesen,ez meg azért fontos a vízen szerintem,jól érzem ? Szokott embereken szemüveg lenni ? Meg azért nem árt felmérni a part és köztem közötti távolságot,de ha hülyeséget írok,javítsatok ki,köszi :)
2019. júl. 21. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én sosem viszem be a szemüvegem. 3 dioptriás, szóval nem látok túl jól nélküle, de nem is nagyon kell. Annyit látsz, hogy ne menj neki másoknak. Hiába nem akarsz víz alá merülni, attól egy hullám felcsaphat, vagy felborulhatsz a matraccal, elveszítheted a szemüveged. Vagy valaki véletlen fejbe dob egy gumilabdával vagy frizbivel.

Én mindig kint hagyom.

2019. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Megoldás ha van egy régebbi szemüveged vagy valami olcsó direkt ilyen célokra.
2019. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Én simán bemegyek vele. A parton is simán megdobhatnak labdával, amitől eltörhet. Akkora hullámok olyan hirtelen meg úgyse jönnek.
2019. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Biztos nem mennék be szemüveggel. Nem is megyek bele, pedig nagyon rossz a szemem :'(

Engem iszonyatosan zavarna, meg a vízfröccsenések rajta, hogy vigyázni kell rá... a napszemüvegem se viszem soha Balatonra, arra is ugyanez érvényes.

2019. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél 1 napos kontaktlencsét
2019. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindig szemüvegben megyek. 20 év alatt még egyszer sem lett baja. Ellenben esett már le betonra kétszer is úgyhogy nekem a szárazföld veszélyesebb ezek szerint.
2019. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Megoldás: Hummerrel menj, mutasd meg annak a nagy víztömegnek, ki a legnagyobb király!
2019. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szemüvegben megyek be a vizekbe, gyógyvízbe is, nélküle nagyon rosszul látok és szédülök is kicsit, ami főleg a természetes vizeknél zavar, mert azok még hullámzanak is.
2019. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy mínuszos? Kontaktlencse nem játszik? Bármi is lesz, ha nem látsz jól, egyedül nem mennék be a helyedben olyan messzire.
2019. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kontaktlencsét még könnyebb lenne elhagyni a vízben, mint a szemüveget.


Kérdező, a válaszokból is látszik, hogy teljesen mindegy, mit csinálsz, senki se fog furcsán nézni rád, senki se fog megszólni, úgyhogy nyugodtan csináld úgy, ahogy neked kényelmesebbnek tűnik - aztán ha tényleg jó úgy, akkor úgy csinálod továbbra is, ha meg nem, kipróbálod a másik módszert is.

2019. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!