Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most 24 éves lennél és egy...

Ha most 24 éves lennél és egy érettségid lenne csak mennél külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudás nélkül?(ami az érettségihez kell,szerintem nagyon kevés kintre)
2019. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Hogy mosogassak meg budit pucoljak? Kizárt.


Fejleszd a nyelvtudásod (én otthon tanultam meg középszinten, egy 4000 Ft-os könyvet és egy 1500 ft-os könyvtárjegyet vettem), ennyi pénzt igényel,


Illetve tanulj valami szakmát, amit kint is keresnek.

2019. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elképzelésem sem lenne, mit csináljak itthon, akkor mennék. Ha nem is találnám meg a helyem ott végleg, tapasztalatot szereznék az „életről”, világot látnék, és ami a fő, a nyelvet pikkpakk megtanulnám odakint.
2019. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Azt csinálnám, amit csináltam anno. Munka mellett továbbtanulnék levelezőn. Talán másik szakot választanék, mert ma már tudom, hogy van, ami jobban passzolna a mostani munkámhoz.
2019. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A túrót mennék külföldre. Kitanulnék víz vagy gázszerelőnek esetleg kőművesnek és hülyére keresném magam.
2019. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

No/Nein/Nem.

Legelőször is szét néznék, hogy hova is akarok menni?

Mik ott a hiány szakmák?

Olyat válassz amit szeretsz csinálni, ez nagyon fontos így sokkal boldogabb tudsz lenni majd kint is.

Ezekután el végzem azt a szakmát, közben megtanulom az adott ország nyelvét.

Tapasztalatot szerzek itthon belőle.

Ki megyek külföldre.

Én így csinálom.

21F

2019. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze, azonnal. Jelenleg is csak a suli befejeztéig vagyok itthon. Ha meglesz a diplomám, akkor egy minimális tőkegyűjtés után megyek is ki.
2019. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-es,nem értetted a kérdést.


Csak egy erettségivel kimennel? A diploma már nem érettségi...

2019. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: De, értettem. Azért írtam, hogy jelenleg is csak a suli befejezéséig vagyok itt. Amiatt is csak azért, mert elkezdtem és ment már rá pénzem, szóval azt nem akarom kidobni az ablakon. Ha most csak érettségi lenne a kezemben és nem lenne olyan elköteleződésem, mint a mostani suli, akkor azonnal mennék.
2019. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!