Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most lett elegem. Mit tegyek?

Most lett elegem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos aki hányik attól ha valaki a problémáit ossza meg, az jobb ha nem is olvassa tovább a kérdésem. Na szóval alapvetően nem vagyok egy panaszkodós tipus, de most kib***ottul elegem van. Na szóval leírom a dolgokat a legnagyobb problémámtól a legkisebbig ami teljesen kiborított. Na szóval igazából a családom egy okés család, de apukám sokat iszik, gyakran kiszámíthatatlan, sokszor robbanik ki, ideges, káromkodik. Anyukám túlságosan vélt, de ez már mánia és szörnyú, ki se enged a házból. A testvéreim szintén kiszámíthatatlanok, egyik pillanatban kedvesek, aztán pedig bunkók, nem szólnak stbstb. Az iskolában ahova járok az szlovákián belül egy magyar tanítási nyelvű iskola, ahol az összes osztálytársam utálja a magyarokat, minden szünetben szlovákul beszélnek, és nem ha nem csesztetnek akkor nem is beszélnek velem. Eddig a mentcsváram az az osztály volt aki idén ballagott, már ők nem lesznek. Van egy lány, akivel hálla isten jóban vagyok, de én többet kezdtem el érezni mint barátság. Már többször próbáltam vele kettesben elmenni, de nem akart, bár ezt nem írta, ismerem annyira hogy azért mert féll. Eddig ez nem volt így, tökéletesen megvoltunk, de történt valami, és úgy viselkedik mintha tudná hogy én többre vágyom mint barátság, de nem tesz semmit. Elég kiakasztó, hogy nincsnek barátaim, nem csak az iskolában, hanem otthon sem érzem jól magam. Most ami végleg kiakasztott, hogy ku**ára nem tudom mit csináljak, az egyetlen ember akivel jóba voltam furcsán viselkedik velem, nincsenek barátaim, itt szlivákiában nem is lesznek, és érzem hogy kezdek tönkremenni. Ez most lehet furán fog hangzani, de ami feltette az i re a pontot, az ilyen szar hisztis dolog, de most valamiért nagyon kiakasztott, hogy ma elmentem fodrászhoz, az rohadt szarul nyírt meg, és elkért egy rakat pénzt + úgy nézek ki mint egy börtöntöltelék, megtudtam hogy jön egy hétre az unokatesóm, akit szörnyen utállok, idegesítő, hagyjuk, és ami végképp kiborított, leborotválkoztam, és most nem tudom mi lehez az, de mint egy pattanás lenne ott, lehet a ször ahogy nől ki, nem tudom, de nagyon idegesít. Szóval, mondhatni mély ponton vagyok, nem tudom mit csináljak. Nem is várom el hogy valaki segítsen, csak ki keletg ezt adnom magamból. Ennyi lenne, kösz.
2019. júl. 18. 23:35
 1/4 Gyuszi234 válasza:
44%

Figyu tesó. Először is. Nincsen semmi gond. De ne csinálj magadból áldozatot még ha én is érzem, hogy van rá okod.

Nos az úgy nevezett "szlovákok" a magyarokkal természetesen köcsögök, mert lopott területen él minden egyes szlovák. 1000 évig magyar föld volt ahol te most élsz, és hogy kijavítsalak. Nem szlovákia, hanem felvidék. De akkor haladjunk problémákról problémákra. 1. Anyukád valószínűleg azért nem enged ki a házból, mert olyan helyre akarsz menni, vagy ha nem, akkor szimplán csak félt, ami miatt ne légy elkeseredve, inkább örülj hogy neked van olyan édesanyád aki megvéd, és meglátod éveken belül úgy is kirepülsz majd, akkor pedig oda mész ahova akarsz. Te most lázadsz, kamaszodsz. 2. probléma ha az édesapád iszik abban sajnos nem tudok segíteni mert az nem te vagy. Iskoláról csak annyit, hogy keress barátokat alternatív módon. Menj el egy DAC meccsre (Dunaszerdahely) még ha nem is szereted a focit. Ott 13.000 magyar között találsz majd olyat akivel összebarátkozhatsz, de ott még szép lányok is vannak. És át is kanyarodtunk a lányhoz, aki tetszik. Nos a lányok bonyolultak és mivel én nem ismerem azt a lányt, nem tudom hogy "működik" de ami biztosan bejön egy lánynál, az a bókolás. Lehetsz bármilyen hajad, ha jó dumád van. Még a legrondább ember is letud fektetni bármilyen csajt, ha jó a dumája. Szóval bókolj, (de ne vidd túlzásba) bókolj, és ne rögtön elhívd valahova, hanem érdeklődj iránta. Ha visszajelzésre vágysz, akkor se kérdezd meg, inkább figyelj rá. Amiről most beszélek az a testbeszéd. Ha a haját birizgálja, dadog, esetleg néha elkalandozik, vagy nem tud figyelni 100%-osan arra mit mondasz. Akkor garantáltan tetszel neki. És valószínűleg azért nem megy el veled még sehova, mert zavarban lenne melletted. Szóval bók, bók ,bók aztán majd egyszer csók ;) Hajvágás, című fejezet. Nekem is cseszték már el a hajamat, de ezen ne múljon semmid, visszanő 1-2 héten belül, szóval ezen se aggódj. A borotválásról meg csak annyit, hoogy... najó ahhoz nem tudok mit hozzáfűzni. Azért se aggódj :D Szóval nem vagy mélyponton, csak nem érzed magad túl jól. Ennyi! Na sok sikert a további élethez! :) És hajrá magyarok, ne hagyd hogy elnyomjanak az úgy nevezett szlovákok!

2019. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké ez igaz lehet. Amúgy abszolute mindent leszarok, már csak egy dolog érdekel, úgyhogy maradjunk a témánál. A lány. Esetleg ha van kedved, és engedi az időd, erről még szeretnék beszélni valakivel, csak ugye említettem, hogy nem nagyon van kivel...
2019. júl. 18. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól van tesó, add ki magadból

Nekem is írhatsz, nem vagyok nagy segítség tho de azért lokheted nekem is majd megoldjuk👌🏻

2019. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszarom tabletta
2019. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!