Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi nevek közül kinek...

Az alábbi nevek közül kinek melyik tetszik? Biztos, hogy ezek közül választunk, de nem akarjuk tudni eldönteni. Sándor, András, Illés, Pál! Kinek melyik tetszik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 23:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez mióta számítástechnika? A gépedet akarod elnevezni? Amúgy András
2019. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részemről Pál, a legjobb barátomat Pálnak hívták, hómobilbaleset érte amit nem élt túl. Pál rossz ember nem lehet.
2019. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Illés a legjobb, azzal tuti nagyon külci lesz. Mondtad, hogy nem akartok új ötleteket, de szerintem vegyétek fel a listára a Gábrielt és a Hermészt is, hátha igazán jó nevet akarnátok adni.
2019. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
András, Sándor (a Sanyi becézés borzasztó).
2019. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Illes kulonleges nev es szeretem a nem tomegneveket:) a megszokottakbol az andras valamint a sandor.:)
2019. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az Illès, régies név, de ritka, és szép is. :)
2019. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezek közül az Illést vagy az Andrást adnám. Szerintem legyen Illés, mert az ritkább -ilyet nem ismerek, de Andrist többet is:) De egyébként gyönyörű név. Meg a többi név is klassz, ami fel van sorolva:)
2019. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megszületett és Illés lett a neve a kicsinek! Nálunk is ez volt befutó, de kíváncsi voltam mások mit gondolnak róla. Köszönöm a reagálást, hozzászólást mindenkinek!
2019. júl. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!