Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb fiúnak a kirívó, fenék mutogató, mell kitevő öltözködésű/viselkedésű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha tegyük fel, áll egymás mellett 2 lány. Az egyiken nincs 5 kg smink,nem karcsú viszont jól el lehet vele beszélgetni, hűséges. Aztán van a másik akivel nem lehet beszélni magára tesz 5 kg sminket és kint van a feneke... A legtöbben miért őt választják?


16L



2019. júl. 12. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert könnyen kapható és ebben a korosztályban (nem mindenkit, de akikről beszélsz) a fiúkat ez hajtja. Később a férfiak nagyja már a leendő feleségeket keresi a nőkben így ez megváltozik (illetve a lányok jórésze is kinövi ezt a viselkedést).
2019. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Én az elsőt választanám. Nekem nem a vakolat és a fenék a fontos, hanem hogy legyen kedves.
2019. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Már megint csak ezek a végletek, amikor valaki azt hiszi, hogy az első lány csak egy tökéletes kis szentlélek lehet, a másik pedig csak egy üresfejű, beképzelt plázap*csa. És ha mindkettőben egyenlő arányban vannak vegyítve a jó és rossz tulajdonságok?

Sajnos az élet nem ilyen egyszerű.

2019. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz társaság és mert 16 évesen nem az érettség a fő jellemző ami eszébe jut az embernek ha megtudja hogy 16 évesekről van szó.
2019. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És az gondolom fel sem merül benned, hogy nem minden sminkelt nő retardált és nem csalják meg az első adandó alkalommal a párjukat.


Találkoztam én már olyan lazán öltözködő sminkelt csajjal akivel úgy éreztem, hogy akármiről tudok beszélgetni, meg olyan szolidan öltözködő nem sminkelt csajjal aki egy "aha"-n kívül mást nem tudott kinyögni. A személyiség nem kinézethez kötött.


Ideje lenne elkezdeni magaddal foglalkozni mások helyett és akkor talán téged is választanának.

2019. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert ök szexik. Ez van. Fsz felàll ész megàll.
2019. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Általában az ilyen visszafogott kinézetű lánykák lesznek élvonalbeli feminista harcosok, valamiért jó csajokat sosem láttam habzó szájjal férfiakat szidni.

Lehet, ezért.

2019. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!