Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki gyerekkorá...

Van itt valaki, aki gyerekkorában politikus szeretett volna lenni? Mi lett a terveiddel, mi valósult meg belőlük? Hogy tekintesz vissza rájuk?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akartam. Érdekel a politika, de rájöttem, hogy mennyire aljas egy hivatás, és hogy esélye sincs az embernek, ha nem lop, csal, vagy hazudik.
2019. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És most mennyi idős vagy?

Milyen munka az álom munkád, hogy képzeled el a jövődet? Jelenleg mit dolgozol? Elégedett vagy vele?

Milyen politikus az ideális számodra?(Csak ha nem túl tolakodó, és bocsi hogy ennyit kérdezek, nagyon érdekel)

2019. júl. 11. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan még tanulok (elég korán kezdtem el a politikával foglalkozni), de ha minden igaz művészeti pályán fogok elhelyezkedni.

Ideális politikust nehéz elképzelni. Egy jó politikus mindent a hazájáért tesz, azonban nyitott a világra. Egy híd a közemberek és a politika világa, ún. felsőbb hatalmak közt. Tapasztalt, fiatalosan, mégis reálisan látja a világot, optimista, de nem naiv. Ért az emberekhez, de nem manipulálja őket.

Nagyon összetett, hisz itt a munkája akarva-akaratlanul az élete szerves része. Nem mehet haza négykor, és dőlhet le a kanapéra, hogy ő mára eleget dolgozott. Nyitott szemmel kell járnia, figyelni a világot és az embereket.

Remélem segíthettem :D

2019. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha megnézed, a fiatal politikus generációk sokszor valóban őszinte, "világmegváltó" tervekkel indulnak, aztán pár év, vagy inkább hónap alatt vagy bedarálja őket a gépezet, és ugyanolyan hazug tolvajbanda taggá válnak, mint akik ellen elindultak korábban, vagy pedig kiábrándultan feladják/kicsinálják őket.
2020. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En gyerekkent a hirekböl annyit lattam a sok elnyomas katasztrofak es terror szigoritasok reformokrol hogy alapbol azt nem ertettem az orszagok felnöttek miert akarnak egymasnak rosszat miert nyomja el egyik a masikat. Eleve az egèsz miértjét nem ertettem igy nem is akartam belefolyni sem örültem hogy csak a tv ben tapasztalom mert amugy szép kis nyugis csaladban èlek az élet szebbik oldalàn szerencsère.


Ovisokkal is talalkozom neha, jatszanak neha katonasat, tölük is elhangoznak olyan kerdesek hogy amugy miert hàboruzik egyik orszag a masikkal. Amikor neki allok területszerzesröl hatalomrol beszelni nem ertik meg leforditjak a sajat szintjükre hogy amikor neki kell a homokozo lapat akkor nekik azt tanitjak hogy nem vesszük el eröszakkal es akkor a felnöttek miert.

Ketlem hogy a gyerekek értèkredjebe beleferne a politika.

2020. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A poltikához higgadtság, kitartás, tájékozottság és nagyon jó stratégiai érzék kell. Lehet az ember a józansága mellett aglilsabb és harsányabb, az is belefér, de nem mehet bele alpári és megalázó jétszmákba és nem hozhatja ilyen helyzetbe a politikai ellenfelét. és gajlandónak kell lenni a komromisszumra, hogy vitás kérdésekben legyen megoldás, és ne csak parttalan vita, már már megalázó veszekedések, és még fajulhat tettlegességig is, ha valaki csak provokatív
2020. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!