Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a Napiszar...

Hogy lehet, hogy a Napiszar még mindig üzemel?

Figyelt kérdés
Amikor nyíltan rasszista oldal. Leszedik a ribizlik, meg a romák képeit Facebookról és kiteszik a linkeket is. Aztán ha írnak nekik e-mailt, amiben feljelentéssel fenyegetőznek, azt is kiteszik. Szabad ilyet?

2019. júl. 7. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem tudják jogilag megfogni őket, így szabad. Az más kérdés mennyire etikus
2019. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul olyan igénytelen az egész. Nyíltan gyűlölködő. Szerintem ugyanazok az arcok járnak fel oda 2011 óta.
2019. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt, hogy kiderült egy nőről, hogy prosti és belinkelték a gyereke profilját, hogy ott tudjanak neki "gratulálni"
2019. júl. 7. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én azon csodálkozom, hogy egy még akkoriban 15 éves volt iskolatársam pucér képei 5 éve kint vannak rajta, pedig rendőrségre is ment bejelentés. Ilyen miatt már nem takarózhatnának a külföldi szerverrel meg egyebekkel, itt arról van szó, hogy mindenki leszarja a dolgot.
2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem az jobban érdekelne, hogy egyáltalán hogy kerültek oda...?
2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiteszem a pics@m a facebookra, azzal beleegyezés, hogy azt a képet bárki leszedheti, aki hozzá fér. Ha csak az ismerőseim láthatják, akkor őket kell előszedni, ha nyilvános akkor meg vessek magamra.
2019. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
De komolyan, ki néz még egyáltalán napiszart? Most rácsekkoltam, és egyértelmű, hogy értelmi fogyatékosok vezetik, akiknek a sas kabaré az etalon, és hangosan csapkodják a térdüket egy-egy műeséses jeleneten. Nincs az az ember aki viccesnek találná még azokat a bejegyzéseket.
2019. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Ja most megint egy kétgyerekes családanyát kúrnak szét a kezdőlapon, akinek tinikislányai vannak.
2019. júl. 7. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
🤔🤔
2019. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!