Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Magyarország szépe versenyen...

A Magyarország szépe versenyen miért mindig olyan lány nyer akinek "celeb" ismerősei vannak?

Figyelt kérdés

Ma ment a tv-ben, végignéztem, az a lány nyert aki már korábban Miss Balaton is volt. Kulcsár Edina férje kampányolt érte. Szintén ismer még "celebeket". Miért nem lehet egy teljesen ismeretlen lánynak is esélyt adni?

Egyébként szép a lány aki nyert, csak fura nekem ez az egész. Tavaly nem láttam ezt a versenyt, de azt hiszem a tavalyelőtti nyertes is jóban volt Sarka Katáékkal, aki at egésznek a tulajdonosa..

Nyilván olyan válaszoljon aki tudja miről van szó.


2019. jún. 23. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a való életben, ahol a kapcsolatok számítanak legfőképp karrier szempontjából, legyen az szépségverseny vagy egy egyszerű pályázat.
2019. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy prostihálózat.

Mikor nyer valaki egy ilyet, megugrik az ára.

Nyilván annak adják oda a díjat, aki benne van ebbe a mókában.

Ahogy a celebek is.

Z Linda és társai...

2019. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az instagramon is annyira lehetett látni, a lájkokból, az ismerősi köreiből, hogy kivételezett személyről van szó, és már rég lehetett látni, hogy nagyon esélyes megnyerni a döntőt.
2019. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi nektek!
2019. jún. 24. 06:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert működik a Lölö effektus.
2019. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most làtom, az egész Kulcsár Edinás cég kampányolt érte, Zimány Lindával is jóban van. Így kár volt izgulnia. Szánalmas ez az egész. Felesleges is megszervezni ezt az egészet, ha előre megvan a nyertes.
2019. jún. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!