Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék így a helyzetem...

Mit kezdhetnék így a helyzetemmel?

Figyelt kérdés

Talán kissé hosszú lesz,de remélem elolvassátok.

Miután leérettségiztem elköltöztem a szüleimtől fizikai és lelki bántalmazásaik miatt. A nagyszüleimhez kerültem. Az egyetemre nem vettek fel,ezért dolgozni kezdtem 3 műszakban a közeli gyárban. Sajnos nagyapám már (cukor miatt) nagyon elbutult,nagyanyám pedig mindenféle pasi után rohangál. Sőt,nagynénéim és közte mindennaposak a veszekedések (pénzen). Ezt sem bírtam.

Megismerkedtem egy ferfival (hasonló rossz helyzetből jött) és összeköltöztünk (emiatt viszonylag hamar). Csak egy komfort nélküli lelakott házikót találtunk. Abban tengetjük napjaink a 4 cicussal (őket még otthonról hoztam).


Viszont kezdek besokallni. Mióta eljöttem,a szüleim mindenféle anyagi javakkal akarnának visszacsábítani,közben kibeszélnek a rokonaimnak. Míg kis ideig javult a viszonyunk rögvest elmondtak mindenkinek mindent... Emiatt nem beszélek velük,most a páromat zaklatják (akit nem fogadnak el,lenézik).

A lakhatásom ezen a helyen lassan megszűnik és nem nagyon van hova mennem (a 4 benti macskát nem fogadják el).

Vissza kell mennem a nagyszüleimhez,de addigra már a nagymamám nem lesz ott. A párom is csak egy ideig tud,aztán elköltözik a városba. Emellé nagyobb fokú ön-és testkép zavarom lett,kisebb hallucinációk. El kéne mennem orvoshoz,de a folyamatos túlórák és 3 műszak miatt nincs időm a pénz pedig másra kell. A páfkapcsolatom sem tudom felhőtlenül élni,mert a páromnak is vannak gondjai+a szexualitást a sok stressz miatt egyre jobban elutasítom. Nemrég majdnem szakítottunk,de a végén megfontoltuk a dolgot és úgy döntöttünk,próbálkozunk még.


Pár napja összeestem a munkahelyen,mert nem bírom a nyomást és az ottani emberekkel sem jó a viszonyom. Váltani azonban nem tudok,nincs más a közelben.

Szerintetek mit kezdhetnék így magammal,hogy ne őrüljek meg teljesen?



2019. jún. 16. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mit tennék a te helyedben?

Nagyon csúnya dolog ez amit a szüleid művelnek de más lehetőséget most nem nagyon látok.

Vissza mennék hozzájuk,muszáj lenne velük jó kapcsolatot ápolni ha látszatra akkor arra de ne érezzék azt hogy nem szereted őket, majd segítséget kérnél tőlük, fel mondanék a gyárban, nem ér ennyit a pénz, majd az ő segítségükkel el mennék orvoshoz addig ők támogatnak,ha jobban vagy már mert fő az egészség mert ugye azt nem tudod meg venni később, na szóval akkor valahogyan képeznéd magadat, keresnék egy sulit ahol tovább képezhetem magam de csak olyan dolgot érdemes választani ami érdekel és tetszik is,segítenék a páromon is közben orvos stb..

2019. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mehetek vissza hozzájuk. Miattuk kezdődött el ez a szörnyű kepzelgéssorozat. Ők voltak akik elvették minden önbizalmamat és kiskoromtól vertek. Ilyen emberekkel semmikepp sem leszek egy fedel alatt,mert csak jobban lehúznak. Meg teszik a szépet,de latszik,ugyanolyanok.
2019. jún. 17. 00:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamu hiszti, mese habbal...
2019. jún. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!