Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy eleged...

Volt már olyan, hogy eleged lett egy helyzetből, emberekből, hogy állandóan harcolni kell az igazadért, ezért inkább továbbálltál? 19/F

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 22:30
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, a saját családomból lett elegem.
2019. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb magyar ezért vándorolt ki.
2019. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem egész életemben rengeteg igazságtalanság ért, különösen az elmúlt időszakban, hatalmas igazságtalanságok, szinte állandóan őrlődök miattuk, de okosan kivárok és, amikor eljön az idő előjönnek az ütőkártyáim. A mással történt igazságtalanság is nagyon zavar, szerintem soha nem szabad hagynia magát az embernek, viszont okosan időzíteni a visszavágót lehet.
2019. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem épp mostanában ért egy durva igazságtalanság egy olyan közösségben, ahová évek óta járok és ami fontos (volt) nekem. AZ ember nem számít rá és nehéz ilyenkor jól reagálni. Mindenesetre eldöntöttem, hogy hamarosan kilépek és más barátit társaságot keresek.
2019. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!