Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha olyan...

Szerintetek lesz valaha olyan ember aki képes lesz megváltoztatni ezt a világot hogy mindenki békében éljen és senki se éhezzen?

Figyelt kérdés
Bár tudom hülye kérdés de lásd gondolok itt például egy olyan emberre mint például Hitler ellentéte.

2019. máj. 3. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nemrég hallottam, miszerint 3 embertípus van: a bárány, a farkas, és a farkasfutya. A bárány irányítható, a farkas a bárányra pályázik, a farkaskutya megpróbálja megvédeni a bárányt.

Jelenleg a farkasok vannak többségben...

2019. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%

Véleményem szerint nem. Az emberekben eleve kódolva van az önpusztítás. Bármi is lenne nagyon rövid ideig tartana, sokan vagyunk sokfélék, különböző véleményekkel és történetekkel. Azok a történetek egymásba csavarodnak, a-tól béig el tudunk jutni akárcsak Buddhától a tyúkig, mindig van kapcsolat. A kapcsolatokban konfliktus rejlenek, ok-okozatiságok, az emberek tele vannak érzésekkel, vagy pont nem, de az eszmék mindenképpen uralkodnak. Az emberek összeségét véve, mindegyik a szürke "erkölcs" valamelyik árnyalatát képviseli. Hallottál olyan időről amikor lett volna ilyesmi? Nem. Tele vagyunk miértekkel, konfliktusokkal, fejlődésekkel/degradálásokkal, végekkel.

Egymásba fonodó dráma láncokból áll minden.

2019. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Amikor Jézus visszajön.
2019. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül semmikép, ahhoz nagyon sok ember kéne. Plusz rendet tenni a fejekben, és rengeteg idő, generációk.
2019. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Első. Baromság. A birka van többségben, de a farkasok irányítanak.

Én meg nehezen döntöm el, hogy farkas vagyok e, vagy elvadult juhászkutya...


A kérdésre is válaszolva... Nem. Egy ember biztos nem. Meg előbb majdnem teljesen le kellene nullázni, ami most van, a fél emberiségnek meg kellene halnia, és az talán már elég sokk lenne az életben maradók számára, hogy amikor eljutnak az újraépítésig, valami jobbat hozzanak össze.

2019. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!