Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igénytelen ha egy...

Szerintetek igénytelen ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Igénytelen lennék? Nem, nem érzem magam annak. A ruháim mindig tiszták és jól vannak összeválogatva, minden nap zuhanyzom szóval büdös se vagyok, hajam ápolom, a körmeimre irigykedni szoktak (saját, nem festett, egyszerűen csak megnő szép hosszúra és formás) és az arcom se egy bányarémé. (szokták mondani, hogy szép arcom van, szerintem meg csak átlagos, semmilyen) viszont sminkelni se időm, se kedvem.

Úgyhogy nem, határozottan nem érzem magam igénytelennek.

2019. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Van, hogy nem jut rá időm és nem mondják, hogy igénytelen lennék.
2019. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem igénytelen, viszont ismerek olyan lányt akinek határozottan jót tenne egy pici, még se használja.
2019. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Én férfiként sokkal jobban szeretem a természetes szépséget.Még akkor is ha nem tökéletes. Nem vagy igénytelen.:)
2019. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Abszolút nem attól igényes valaki, hogy festi-e magát.

Van akinek semmi szüksége rá, mert úgy szép ahogy van.

Sőt, néha azt látom ,hogy fiatalabb, szép arcú lányok csak elcsúfítják magukat a sok festékkel.

Az igényesség az a jól ápoltságon múlik, nem a festéken. Nekem is volt a fiatal koromnak egy epizódja, mikor azt gondoltam sminkelni KELL, pedig akkor még nem kell.

Már 40 felett járok, ilyenkor már kicsit kell, mert már van mit korrigálni.

Gyérebbek lesznek a szempillák, ezért a műszempilla egy jó találmány. Ritkul a szemöldök, Ha már fiatalon elkezded szedni, az kb. 30 fölött már nem nő úgy vissza. Azt is korrigálni kell. A körömlemez sem olyan hibátlan már egy bizonyos kor felett, tehát ajánlott lakkozni.

Viszont én állítom, hogy fiatalon minél kevesebbet használsz fölöslegesen sminkeket, annál tovább szebb leszel. A bőrnek egyáltalán nem tesz jót napi szinten elzárni a pórusokat a levegőtől púderrel, alapozóval.

A szemceruza évekig való használata sem hiszem, hogy egészséges, nekem mostanra alul már alig van pillám.

És még egy fontos szempont: A legtöbb férfi nem szeret kellemetlen meglepetést amikor reggel felébred mellette naturálisan a nő, tehát szeretik a nő valódi arcát látni nap közben is.

Mert pl. ha nem is csúnya a nő, a kontraszt igen nagy ha meglátsz valakit smink nélkül, ha előtte úgy szoktad meg.

2019. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Szoval mar itt tartunk? Aki nem rejti el az igazi arcat,aki vallalja hogy a joisten igy teremtette,aki nem bujik vakolat moge az igenytelen lenne? Nem hinnem hogy ez takarna az igenyesseget,inkabb az onbizalomhianyt es az excentrikussagot
2019. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem.Mindenkinek saját döntése,hogy sminkelni akar vagy nem.Én irigylem azokat,akik el tudják magukat fogadni minden nap smink nélkül.Talán azért,mert önértékelési problémáim vannak,de mindig mondják,hogy smink nélkül is szép vagyok,jobb esetbe pedig azt,hogy anélkül sokkal szebb az arcom.

Én néha sminkelek,néha természetesen hagyom amikor lusta vagyok vagy nincs időm reggel.

2019. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A környezetemben majdnem én vagyok az egyetlen lány, akin sosincs egy kicsi smink sem, de nem érdekel mások véleménye, én így érzem jól magam. Úgy gondolom, hogy a hétköznapokban teljesen felesleges ezzel foglalkozni, ha nincs semmi olyan alkalom, esemény, amely megkövetelné, hogy az ember kicsípje magát. De ha lenne is rajtam smink, azt is maximum kozmetikussal csináltatnám és csak a szemöldökömet, szempillámat, ennél jobban nem lennék hajlandó összekenetni az arcom semmivel.
2019. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem attól lesz valaki igénytelen hogy nem sminkel. A smink az egy maszk annak aki nem fogadja el a saját arca hibáit,de ha le mosnak a sminket akkor sem lennének igénytelenek, főleg pl a pubertás korban, teljesen normális hogy valaki tele van pattanással meg zsíros a bőre annak ellenére is hogy mosakszik rendesen, sőt abban a korban még ártanak is a folyamatos smineléssel.

Arról már nem beszélve hogy nézd meg valakinek 30eves az arcát aki 15-16 éves kora óta sminkrl, na az már inkább hasonlít egy 60evesere.

Na az már csúnya, de az hogy valakinek nem tökéletes a bőre az nem csunya és nem igénytelen, aki nem tud smink nélkül elfogadni az sminkben sem fog

Szóval ha nem sminkelsz attól még nem fogja senki azt mondani hogy igénytelen vagy, amíg amúgy rendesen tisztálkodsz és tiszta normális ruhában jársz

2019. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!