Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kerülget a sírás, ha...

Miért kerülget a sírás, ha arra gondolok hogy az emberek csak egy gépezet részei és börtönben élnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor figyelem emberek beszélgetését és szinte sírva fakadok tőle, hogy mennyire hatalmába kerítette őket a gépezet, teljesen a részeivé váltak és nem tudnak már szabadulni onnan, fátyol borítja az elméjüket és börtönben élnek, ezt nagyon fájdalmas nap mint nap látni
2019. márc. 30. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert beteg vagy.
2019. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Öm... nem kéne bevenned a tablettáidat?
2019. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj pszichológushoz! Az ember vak mert akkora lehetősége van amihez még a képzelete is kevés!
2019. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%

Szerintem nincs veled semmi gond. Azért gondolod ezt mert túl szabadlelkű vagy. Én abban hiszek hogy nem munkára születik az ember hanem úgy mondd alkotni. Mint ahogy a biblia is mondja Isten képére lettünk teremtve tehát alkotunk kell.

Dobd a pszichológust a csudába hallgass Pink Floyd-ot és legyél bátran más.

2019. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolom én is mint te, mondjul a sírás az nem kerülhet emiatt.

Mindennek az alapja a pénz. Ha már úgy születsz, hogy a családnak van bőven akkor szerencsés vagy. Mivel itt ez a kérdés így valószínű nem volt mákod neked sem.

2019. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clay Morrow ***** válasza:
Miért érdekel más nyomora a sajátodon kívül höh?
2019. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
te is a gépezet része vagy, ó különleges hópihe...
2019. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!