Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Palvin Barbara akcentus...

Palvin Barbara akcentus nélkül beszéli az angolt?

Figyelt kérdés
Mert mivel ő ugye világhírű,ideje nagy részét Amerikában tölti,és ezért megtanulhatott már akcentus nélkül beszélni. Viszont én nem tudom megállapítani hogy ahogy ő beszél,az akcentus nélkül van e.

2018. dec. 21. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában is térségenként eltérően beszélnek, tehát nincs egységes "akcentus nélküli amerikai angol".

Márészt pedig a kutatások szerint aki 12 évnél idősebb korában kerül el idegennyelvi környezetbe, nullához konvergál az esélye, hogy annak ellenére, hogy a szókincse elérheti egy anyanyelvi beszélőjét, tökéletesen, akcentus nélkül beszélje a nyelvet.

2018. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tökéletesen leírta már, én annyit még hozzátennék, hogy szerintem a Barbi nagyon szépen beszéli az “amerikai angolt”, kicsit kihallanni azért a magyarságot, viszont nem az a tipikus “hunglish”.
2018. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Nem beszél ő angolul, amikor kinn van általában tele a szája... Nem véletlenül lett ilyen felkapott a semmire.
2018. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Megfigyeltem töbször idővel az anyanyelvet beszélik akcentussal, az idegent akcentus nélkül. Nem pörrrög az az ERrrrr.


Répa retek mogyoró korán reggel rikkant a rigó.

2018. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!