Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerencsés külsőt kaptam ha...

Szerencsés külsőt kaptam ha még sosem láttam nőt fintorogni a közelemben? Nagyjából kedvesek velem és soha egy ember sem cikizett a testemért.

Figyelt kérdés

Azért érdekelne mert én tuti nem vonzodnék magamhoz, ha nő lennék (na jó talán bizonyos szögekből megbámulnám magam de max annyi)


Szóval, szerinted?

Milyen külsőt tippelsz?


Volt pozitív visszajelzés is de azokra nem nagyon adnék..


2018. aug. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam fintorogni arra, aki nem tetszik, és szerintem a legtöbb nő sem, szóval ebből kár kiindulni.
2018. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebből fogalmam sincs milyen lehet a külsőd. De ja, én sem fintorgok olyanokra sem akik rondák, szóval még az is lehet hogy csúnya vagy :)
2018. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bunkó, nem kezdek el pofákat vágni, ha egy olyan férfi szól hozzám, aki nem egy szépségkirályfi, ugyanúgy beszélgetek vele, ne ebből indulj ki.
2018. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tippelek? Szabad a gazda!

Küldj képet magadról!

2018. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mellettem sem fintorogtak a nők és soha sem cikiztek a testem miatt. még sem vagyok egy adonisz, legalábbis szerintem. ebből ne indulj ki.
2018. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor buktam :) sebaj


képet? nem nagyon küldenék, ne hari..

2018. aug. 20. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
attol meg lehetsz te legjokepubb gyerek, de ennyi alapjan ezt nem lehetne megmondani. keress fel par lanyt es kerdezd meg toluk, ha biztosra akarsz menni
2018. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem ítéltem meg senkit a külseje alapján. Amúgy meg hogy kinek mi jön be,nagyon relatív. Pl lehetsz te egy modellalkat,ha mondjuk nekem a kicsi kopasz sörhasú fickók jönnek be. Akkor valszeg rád fintorognék.
2018. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!