Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves vagy és hol tartasz...

Hány éves vagy és hol tartasz az életben? Mi az amit még nem értél el és benne van az 5 éves tervben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat (ezekkel a dolgokkal hogy álltok: eljegyzés, házasság, gyerek?)

Tanulmányok

Ház/lakás

Autó

Munkahely


2018. aug. 5. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Eddig úgy voltam vele, hogy meg kéne felelni a társadalmi elvárásoknak, hogy ne bsztassanak vele, aztán beteg lettem és úgy gondoltam, mégis inkább azt kéne tenni, ami engem boldoggá tesz.

Ilyesformán: eljegyzés, házasság, gyerek kizárt.

Lakás adódik, autóra nincs szükségem, végzettségem van, de nemsoká elköltözöm külföldre és tök mást fogok csinálni. Talán még valami újat is kitanulok mellette.

2018. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lassan 30 vagyok, és nagyjából sehol, de sokkal előrébb mint pár éve.


Tanulmányaim nem fejeztem be. Végzettség nélkül vagyok a szakmában. 2-3 év alatt többet tanultam mint előtte sok év egyetemmel.


Lakásom nincs, évek óta csak szobát bérelek, így viszonylag tisztességes összeget félre tudok rakni. Bízom benne, hogy pár év alatt összegyűjtöm legalább egy tisztességes kezdő részlet összegét.


Autóm nincs, frissen szereztem jogosítványt. Ha jól megy minden, akkor kapok céges autót, akkor nem kell sajátra költenem.


Munkahely egész jó, de kereshetnék többet is. Igazából azt nem látom, mi lesz a jövőben. Előre tudok-e lépni, ha ez nem történik meg az elkövetkezendő 1-1,5 évben akkor lépek máshova.


Párkapcsolatom meg nincs évek óta, még csak kilátásban sem, ismerkedés egy katasztrófa számomra, szóval marad az egyedüllét.

2018. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
36 vagyok, és a semmitől több, de a rengetegnél jóval kevesebb, ami helyen tartok. Nincsenek céljaim, csak vagyok. Párkapcsolat: nincs; Tanulmányok: egy folyamatban van; Ház/lakás: álom; Autó: nincs szükségem rá; Munkahely: van, de váltani szeretnék.
2018. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
20 vagyok, egy hónap múlva kezdem az egyetemet, ami 3 év lesz, utána remélem azonnal munkába tudok állni, mert keresett hivatás. Párom már van 3,5 éve, de a közös otthonra még várni kell. A gyerek is csak bőven 5 év múlva lesz.
2018. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Párkapcsolat, na az jól jönne. De most valami olyan embert szeretnék magam mellett aki érzelmileg legalább pozitív tartományba tartózkodik és nem a béka segge alatt egy kilóméterrel...

Azt tanulom amit szakmámnak választottam és szeretem kivéve vizsgaidőszakban, de azt hiszem ez normális.

Ház. Ez egy jó vicc, hiába izzad az emberlány diákmunkával nem tud annyit félre rakni, hogy bármit is megvehessen bérelni meg itt pesten csillagászati összegekbe kerül. Szóval éljen a szülői ház...

Khm van egy biciklim. Most vettem rá egy csengőt. :D

21/L

2018. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

33 leszek a hónap végén, hazas 2 gyerekkel, tanuláson tul vagyok egy évtizede.

Auto, es jogsi is csak lagzi utan lett, korabban nem volt szuksegem rajuk.

12 éve ugyanaz a munkahelyem.

Videken sajat lakas, a városi albérletet meg a munkabely tamogatja.

5 éves terv: gyerkőcök miatt nagyobb sajatot venni a varosban.

2018. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

20 éves vagyok.

Ami van:Saját autó, jó egyetem, jó munka, aránylag sportos alkat

Sokmindent szeretnék még. Normális párkapcsolatot, elvégezni az egyetemet, elköltözni a szülőktől. De jelenleg nehezebb kicsit a helyzet. 5 év múlva se látom ezeket reálisnak. Max a diplomát. A többi csak utána sajnos.

2018. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Aki lepontozott, annak kívánom, hogy nehogy egy gyógyíthatatlan betegséggel kelljen újraértékelnie az életét, mint nekem.
2018. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29 vagyok.


- párkapcsolatban élek 2 éve, tervben van az eljegyzés --- gyereket nem szülök a betegségem miatt

- elvégeztem otthon egy semmirevaló szar védőnő szakot, egy másodpercet nem dolgoztam benne, helyette gyárban csomagoltam 200 rongyért

- albérlet külföldön, gyűjtünk a sajátra (külföldön) :D

- jogsim nincs, páromnak van, autónk nincs, SBB gyors és szuper

- állatokkal foglalkozom, gondozom őket, állatszitterkedek, menhelyen vagyok

2018. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 vagyok, és nem tartok sehol. Egy csődtömegnek érzem magam.

Tanulmányok: Megcsinálni az érettségit(+tesi érettségi), csinálni egy ECDL-t, és egy targoncás vizsgát, megcsinálni a B kategóriás jogsit(erre jelenleg gyűjtök.), megcsinálni egy OKJ-t, esetleg később egy szakmát is kitanulni. Jelentkezni egyetemre.

Ház/lakás: Mielőtt egyetemre megyek dolgozni, majd egyetem mellett is melózni, hogy ne kelljen koszos kollégiumban élnem sok ideig.

Autó: Rögtön a jogsi megszerzése után akarok elkezdeni arra gyűjteni.

Munkahely: Jelenleg már nem dolgozom sehol, de vonzónak tartom az építőipart, szóval, ha végzek az egyetemen és tanár lesz, és egyszer megunnám azt, akkor eltudnék az építőiparban is helyezkedni, esetleg mielőtt elmegyek egyetemre szeretnék abban dolgozni ismét.

Párkapcsolat: Fogalmam sincs, majd jön(Vagy nem.).

2018. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!