Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A wish-en mi ez a sok értelmet...

A wish-en mi ez a sok értelmetlen termék jelenleg? Van erre kereslet szerintetek?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után tegnap újra felmentem az oldalra mert korábban nagyon sok jó ruha volt, gondoltam hátha találok valamit magamnak.

Viszont az oldal tele lett kivehető fogakkal és fogsorokkal, kb 600 Ft-ért. De sajnos láttam brutálisan hámló talpról is képet amitől kb felfordult a gyomrom.

Erre van kereslet szerintetek??


2018. febr. 22. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal az ilyen hülye termékek reklámozásával érte el hogy felhívja magára a figyelmet és milliárdos bevételű vállalkozás legyen. Az ember figyelmét felkelti (clickbait már megint, lassan már csak ezzel lehet behúzni az embereket akikre egyre kevésbé lehet reklámokkal hatni), majd miután elkezdi az oldalt látogatni már ott marad és vásárol is.


Konkrétabban:

[link]


A Wish másik nagy trükkje a kamu felárazás, az 5000 forintot érő terméket eladja 7-8 ezerért úgy, hogy fölé írja áthúzva: 80-100 ezerről lett leárazva. A bolond pedig azt hiszi hogy a kínai gagyi tömeg gyártott termékkel hatalmas akciót fogott ki és még inkább vásárolni akar.

2018. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat!:) Hasznos volt a válaszod!

Nekem rendesen elvették a kedvem ezekkel az undorító dolgokkal, de sajnos még rosszabbat is láttam ott csak nem akartam leírni. Nem fogok felmenni oda többet.

Régebben mikor nézegettem, még nem is forintban voltak kiírva az árak. Meg tele volt csinos ruhákkal, hasznos konyhai kiegészítőkkel. Akkor még nem volt bankkártyám így nem tudtam rendelni. Most már tudnék de tuti nem fogok.

2018. febr. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!