Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden ember furcsának érzi,...

Annta kérdése:

Minden ember furcsának érzi, gondolja magát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 15:32
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
75%
Engem mások szoktak annak gondolni.
2017. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ahány ember annyi válasz kedves kèrdező. A legtöbb ember sajna nem arra használja az agyát amire való ès mèg egy kèpzeletbeli külső szemszöget is felvesz, (mintha mások lenne) ès azt hiszi tènyleg azt hiszik róla mások ezèrt meg azèrt, amit ő gondol magáról. Magadat szivatod. Nem kell senkinek sem megfelelned csak magadnak. Gondolkodj ezen. Ez ha sikerül, akkor mások akarnak majd megfelelni neked.
2017. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha a többiek visszajelzése nagytöbbségében ezt mutatja, akkor érdemes elgondolkodni dolgokon.

Viszont:

Ha én X tevékenységet nem úgy végzek el, mint Z, akkor attól még nem vagyok furcsa - szerintem.

2017. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy nektek, kedves válaszadók, megfordul e a fejetekben önmagatokról, hogy furcsák vagytok. Ne velem kezdjetek el foglalkozni. Hanem a kérdéssel. Kérlek.
2017. szept. 21. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, megfordult, amúgy meg érzem is.
2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Olyan vagyok amilyen. Az èrdekel, hogy jól èrezzem magam ès bármi ami ebben akadályozni próbál az automatikusan megy a lènyegtelen dolgok közè. :)
2017. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én eléggé annak gondolom magam, főleg ha társaságban vagyok.
2017. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudok és nem is akarok megfelelni a társadalmi elvárásoknak, élek, ahogy tudok, de csak a jóra törekszem, hogy közben másoknak ne ártsak.
2017. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak kívülre szoktam a " normálist " mutatni, lélekben meg olyan vagyok, hogy egy Tim Burton filmben otthonosan érezném magam.
2017. szept. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

#4 Igen, megfordult a fejemben, de ez helyzet kérdése, ha azt mondanám "furcsa vagyok", az kb. azt jelentené, hogy mindig annak tartom magam, ami nem igaz.

Helyzet kérdése, egész kis korodtól kezdődően szembesülhetsz olyan helyzetekkel, amiben furcsának tartod magad, de onnantól a hozzáállásoddal eldöntheted, hogy nem akarsz ebben az állapotban maradni, és lépéstől lépésre változol, vagy szántszándékkal furcsa akarsz lenni önmagad és mások szemében.

A kérdés általánosítás, általában azokra szokták rámondani hangsúlyosabban, hogy furcsák, akiket kikeresztenek emiatt. Másképp a személyiségfejlődés nem úgy működik, hogy megfordul valami a fejemben, és akkor rögtön azzá válok. Pillanatnyilag sokmindent érezhet az ember, pl. bánatot, félelmet, de ettől még nem válik sem depresszióssá, sem paranoiddá. A személyiség ennél hangsúlyosabb dolog, így kevés ember van aki furcsának gondolja magát úgy az idő nagyrészében, tehát nem minden emberre jellemző. Aki általában furcsának érzi magát, az rengeteg okot talál erre nap mint nap.

2017. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!