Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Súgtátok már temetöben, egy...

Súgtátok már temetöben, egy sir fölött hogy bocsáss meg?

Figyelt kérdés

Volt túl kesön megértett helyzet , rokon, aki úgy ment el , h nem tudtal töle bocsanatot kérni, letisztazni dolgokat?

Hogyan lehet ezzel egyuttélni, a fájdalommal ?



2017. szept. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Nem, mert gondolom, már reinkarnálódott akkorra, bár mit tudom én, de hogy a földben csak a csontjai voltak, az biztos.


Persze ez szólhat önmagadnak, hogy lezárhasd a dolgokat, elvégre a sír is az élőknek szól... Ha neked ez segít, csináld, én nem vártam megbocsátást, csak rosszul éreztem magam és ezt örökre hordozni fogom, de azért tudok mellette élni.

2017. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert megpróbáltam mindig ugy viselkedni,(még akkor is ha az illetõ mélységesen megbántott),hogy ne érezzem magam megbántva, nem szóltam vissza, és most már tudom,hogy nagyon jól tettem.Ebben az esetben az anyámról fejtettem ki a véleményemet, de igyekszem másokkal is igy viselkedni, igaz,hogy lelkileg nem könnyü,de igy a lelkivilágom tiszta marad.
2017. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellet, mert az én lelkiismeretem tiszta!

Ellenben nem bánnám, ha az anyám valamilyen formában megjelenne és bocsánatot kérne tőlem, mert lenne rá oka!:(

2017. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egy pszichológus beszélt erről: jó ezt hangosan kimondani!! a te lelkednek jót tesz az igazi őszinte megbánás - nem kell feltétlenül a sír fölött - gondolj rá és kérj hangosan szóban bocsánatot.
2017. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem volt. írtam egy levelet.
2020. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!