Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi szerepel a ti bakancslistát...

Mi szerepel a ti bakancslistátokon?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhattok.
2017. aug. 6. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Istenigazából semmi, és szerintem ez az én bajom. A diplomát kipipáltam, lefogytam, szóval egyelőre nem tudom, hogy mi legyen az új cél.


22 F

2017. aug. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TR75 ***** válasza:
73%

Az enyémen semmi. Még nem tervezem, hogy meghalok.

41/FF

2017. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó!

Ne halogasd. Lehet majd rokkantan már nem fogsz tudni egy-két dolgot kihúzni arról a bizonyos listáról.

2017. aug. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
26%
Bakancslistát idősen/nagyon betegen kell készíteni és kipipálni, ott azért még nem tartok.
2017. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

A következő a sorban az El Camino. Tervtől eltérően idén már nem tudok végigmenni egy betegség miatt, de jövőre ezzel kezdem a listát. :)

23L

2017. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Kicsit tartalmasabb életet élni, mint eddig.

A lábfétis kipróbálása egy nővel.

2017. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ismerkedés nem megy ezt szeretném.Ez van fent.

28/F

2017. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utazás, aktívabb élet, legalább 1 igazi barátot szerezni életem során, esküvő, gyerek.
2017. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt lehunyom a szemem, feltétlenül szeretném még egyszer körbejárni azt a helyet, ahol a sorkatonai éveimet leszolgáltam és polgári alkalmazottként is dolgoztam vevőtávírászként. Sajnos tisztában vagyok azzal, hogy ez egy számomra elérhetetlen cél, mert a kérdéses objektum a mai napig aktív - és érthető okokból nem engednek be oda bárkit.


A másik a Nagy-Börzsönyben található Magas-taxi túristaház.

A harmadik a Zemplén-hegységben található Telkibánya - és környéke, - Hollóháza, Füzér.

Utóbbi helyeken napokon át is szívesen megszállnék, túráznék, élvezném a csendet és a friss levegőt (mindenféle kötöttség nélkül).


Szívesen visszalátogatnék még Panyolára is, a Panyolai Marica Vendégházba, - ahol nagyon kellemesen éreztem magam. Ide se csak egy kupicára ugranék be, hanem napokon át élvezném a körülményeket.


Elmentem volna szívesen a Klementinát is megnézni - Mezőkövesden, - de ott olyan nagy "vendégszeretettel" fogadtak amikor arra jártam, hogy inkább nem. - Valamiért fontossá vált a helyieknek a már rombadöntött, széthordott ex-katonai repülőtér, - 20-25 év alatt nem volt fontos, ami alatt komolyan felszerelkezett tolvajok szét nem hordták szervezetten.


Lillafüredet és környékét sem tudtam egy nap alatt bejárni, megörökíteni. Ott a Fehérkőlápai Túristaház hagyott bennem mély, pozitív nyomot, de a keskeny nyomtávú erdei vasút is vonz.


Szívesen elmennék megnézni a Hajagos-tetőn hátrahagyott ex-atombiztos szovjet híradó vezetési pont romjait is, - itt viszont nem éri meg az ebbe fektetett energia, mert ez is roncsderby, - ide is csak vinni lehet már, elhozni bármit is már annál kevésbé.


Szivesen megtekinteném a Gyömrő mellett hátrahagyott légvédelmi tüzelő állásokat is úgy, ahogy érdekelne a sárbogárdon hátrahagyott objektum, vagy a Taszári Repülőbázis is.


Ezek többsége elérhetetlen cél, mert az állam semmit nem kezd velük ugyan, de arra nagy gonddal odafigyel, hogy az érdeklődők, - akik látogatni, nosztalgiázni szeretnének és nem szervezetten széthordani azokat, - ne juthassanak be tisztességes úton. Én meg nem fogok örkutyákkal a seggemben kúszni-mászni - békeidőben, békés célból.


Bár álmodozhatok! Kedvenc bankom ismét hallatott magáról és közölte a "jóhírt", hogy kerítsek elő valahonnan sebtiben közel félmillió forintot, - ami lényegében azt jelenti, hogy teljesen mindegy, milyen céljaim vannak jelenleg, ("A bank visz mindent")!

2017. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- Találni egy mély érzésü, intelligens igazi (fiú)barátot

- összehàzasodni egy jólelkü, egyszerü lánnyal s gyermeket nemzeni

- eljutni bizonyos helyekre (Ùj-Zéland, Izland, Montréal, Death Valley, New Orleans, Macchu Pichu, Ojmjakon)

- bungee jumping


24f

2017. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!