Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmentetek volna a helyembe...

Ti elmentetek volna a helyemben erre a nyaralásra?

Figyelt kérdés

Múlt héten a Balatonon voltam, mert a barátom nővére és az ő barátja elhívott minket. Ők olyan helyen dolgoznak, hogy ingyen kapják meg ezt a kempingházat, napi 3 étkezéssel és mi is teljesen ingyen mehettünk. Csak iskolába járok még és nem tudom mért de bűntudatom van, hogy most hiányoztam egy hetet. Szereztem orvosi igazolást, de amúgyis sok a hiányzásom.

Ti elmentetek volna? Áttenni másik időpontra nem nagyon lehetett, úgyhogy vagy most mentünk volna vagy soha.


2017. jún. 13. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs gond az igazolással és még belefér ez az egy hét a keretbe, akkor menj nyugodtan.
2017. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egesz hetre biztosan nem, max ugy, h pentek kora reggel indulas, szombat vasarnap lenn , vasarnap este haza. Vagy pedig plusz 1 -1nap, tehat csutortok du indulas suli utan es haza hetfo du-n.
2017. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyha még nincs gond a hiányzásokkal (csak sok van) akkor bőven belefér. Élvezd ki az életet! Fogadd el az ilyen lehetőségeket!
2017. jún. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, elmentem volna. Gondolom középiskolás vagy, semmi nem történik ott egy hét alatt amit ne lehetne bepótolni, pláne júniusban. A nyaralásra sok év múlva is emlékezni fogsz, arra ami az iskola utolsó hetében történik nem.
2017. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja már megvolt, múlt héten voltam, úgyhogy már mindegy, csak érdekel, hogy más is elment-e volna. :D

Mint írtam, nem lehetett volna áttenni máshogy, hétfőtől péntekig volt lefoglalva.

Amúgy nincs gond még a hiányzásokkal.

2017. jún. 13. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!