Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetkó, alapozó vagy más megoldás?

Tetkó, alapozó vagy más megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tettem szép dolgot, függőlegesen ejtettem kaparásokat a csuklom belsején elég mélyen. Nos ez már begyógyult rég, viszont nagyon látszik, és másik hegemből kiindulva nem fog eltűnni (az nem annyira feltűnő helyen van). Jön a jó idő póló, ruha. Mivel tudnám takarni?

22l


2017. máj. 7. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért csináltál ilyet, te lány? Elmeséled? Kenj rá barnító krémet és napoztasd! Egyébként vastagabb bőrkarkötők?
2017. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Plasztika, csuklószorító.
2017. máj. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én 14-17 éves koromban szereztem jó néhány heget. A combom külső- és belső oldalán, az oldalamom, vállamon, csuklómon is vannak karmolás és egyéb éles tárgy okozta hegeim. A legegyszerűbb módja, hogy elfogadod a múltad és nem takargatod magad. Azok a hegek hozzájárultak ahhoz, hogy a mai önmagad lehess, hozzád tartoznak. Ha pedig nem túl közeli ismerősök rákérdeznek, mondd azt, hogy harcoltál egy tigrissel/medvével. Én ezt szoktam, ezután mindig leszállnak a témáról és megy tovább a beszélgetés másról.

19/l

2017. máj. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TR75 ***** válasza:
56%

#3

Nálam ez a hét válasza :-)

2017. máj. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Mondd, hogy a macskád volt. :) Az enyém például nagyon játékos, karmolós. :D
2017. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dajnos nem hagyhatom :( ami feljebb van de nem feltünő, arra kitudtam találni dolgokat. 'Mondjuk a rokonok és a közeli ismerősök nehezebben hitték el, mivel ez már egyszer 15 éves koromban kiderült, és nagy balhé volt. Na ez, ami pont az ereimnél van..nem tudok semmit kitalálni, úgy hogy még igaznak is tűnjön :/

Az alapozótól félek, hogy ha víz éri vagy barmi, akkor lejön. Ezért szeretnék oda tetkót :)

2017. máj. 7. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem meg rossz a gyomrom, ha kérdik, miért nem eszek húst, elmondom, hogy fiatal felnőttként anorexiás-bulimiás voltam és nem bírom megemészteni.


Ez a múltam, ez van, de kijöttem belőle, és vállalom a következményeit.


Mi lenne, ha te is felvállalnád, hogy volt szar időszakod, amit szarul kezeltél, de túlléptél rajta. Pont, a továbbiakban senkinek nincsen köze hozzá.

2017. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Legtisztább túllépni rajta. Tetkót is csináltathatsz rá de ahhoz meg kell vrni, míg a hegek teljesen kifehérednek.
2017. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tini hülyegyerek koromban, 16 éve ennél gázabbat csináltam, fel akartam vágni az ereimet az alkaromon, a hajlatnál, össze-vissza nyiszáltam, bár szerencsére nem sikerült eret vágni, mert tök életlen volt a kés, na mindegy, a lényeg, hogy k****rvára csúnya sebek lettek, nagyon látszott. De csináltattam egy király tetkót az alkarom belső felére, ami eltakarja, így már egyáltalán nem feltűnő.
2017. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Az alapozótól félek, hogy ha víz éri vagy barmi, akkor lejön."


Amikor csináltad attól nem féltél, csak ettől???????! Marha!!!

2017. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!