Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme 14-16 évesen az...

Mi értelme 14-16 évesen az Iphone 7?

Figyelt kérdés
Szinte minden ennyi idős gyereknek már Iphone-ja van. Mi értelme van nekik megvenni 280 ezer FT-ért egy ilyen telefont , amikor csak facebookra , instagramra használják ????

2017. ápr. 11. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy naponta még minimum 5 ilyen kérdés születhessen.
2017. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy menő lehessen.
2017. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, ez olyan dolog mint amikor Amerikában a feketéknek 13-15 évesen már pisztolyuk van.

Na az már valami

2017. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Iskolában dolgozok, de nem tűnt fel, hogy a 8.-10. osztályosok mindegyikének iPhone-ja lenne. Sőt, még csak a többségüknek sincs; tapasztalataim alapján nagyjából 10%-uk használja a szóban forgó telefonmárkát.

Arról pedig, hogy minek mennyi értelme van, hosszasan lehetne vitatkozni. Mi értelme van szézezrekért plazmatévét venni, amikor csak agyatlan akciófilmeket, Barátok köztöt, és Éjjel-nappal Budapestet nézel rajta? Mi értelme számítógépet venni, amikor csak Facebookozol meg játszol rajta? Sőt, mi értelme autót venni milliókért, amikor csak azon a távon használod, amin a busz is elvisz 300 forintért?

2017. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert 20 évesen mi értelme, mert 40 évesen mi értelme? Semmi!

Az iphone a felvágós proliknak lett kitalálva.

2017. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek az előttem válaszolóval.
2017. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, amikor valaki így oktalanul oltogatja az iphonet.

Igen, én is azon vagyok, hogy 5-östől felfele már nem érdemes venni, de ez alapvetőleg egy jó mobil. Csak nézzük meg a kapacitását, a kameráját, a tárhelyét!

Nem, nem rossz mobil. Nem kell bántani, akinek olyan van. És IPhone 7 elég kevés embernek van még. Én pl. csak használtan veszek, régebbi fajtát, én sem értem, miért kell egy átlag ember fizetéséért mobilt venni.

Viszont így van a 20 évesekkel is. Mer az még mire használja? Ne egy korosztályt bántsunk, ez annyira irritál. Ők max munkaügyben telefonálnak, de hát az lehet nyomógombossal is, nem? Ennyi erővel... -.-


23/f

2017. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

#7

Az Iphone túl van árazva. Semmi extrát nem tud a többi nagy márka csúcskészülékeihez képest. Már csak azt sem lehet mondani hogy jobban bírja a strapát mert 1-2 év alatt az is megfikkan. Ez semmi másra nem jó mint hogy a sok tahó menőzzön vele. Aztán ugyanúgy csak facebookoznak meg telefonálnak rajta mint mindenki más.

2017. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mi értelme? Semmi.


Megvették neki, ez tetszik neki.


Egyébként a 8000 Ft-os Nokia is teljesen jó telefonnak.

2017. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és egy 34-36 evesnek?

szerintem minden esettben felesleges hajkuraszni a legujabb phone-okot.

2017. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!