Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha vonzanak a...

Normális, ha vonzanak a "beteges" lányok?

Figyelt kérdés

egy ideig én is azt hittem, hogy csak azért érdeklődöm a sérülékeny, szoc. fóbiás, depressziós, személyiségzavaros lányok iránt, mert könnyebben megkaphatom őket, mint a "normális" lányokat, de mivel jelenleg is sokadik olyan lánnyal beszélgetek, aki nagyon aranyos és szeretni való, de mégsem szexuális kapcsolatra vágyom vele emiatt, sőt, szerelmire sem, egyszerűen csak jól esik, ha egy ilyen magára hagyott lánynak tudok legalább a hallgatósága lenni, ha érdemleges tanácsot nem is tudok neki adni.


nekem is vannak problémáim, bár minél többet beszélgetek valós problémákkal küszködő emberekkel, úgy eszmélek egyre jobban rá, hogy nekem semmi bajom és unalmamban magamnak találtam ki/magyaráztam be a problémáimat.


nem tudom, igazából lehet csak jól esik az érzés, hogy számítok valakinek és tényleg szívesen mesél/beszélget nekem/velem.


17/f


hogy tudnám ezt a dolgot "kimaxolni"? mert most többnyire ezen az oldalon irkálok teljesen random csajoknak,ami elég ijesztő és szánalmas is.. :D

pszichológus és egyéb hasonló szakmák sajnos (már) nem jöhetnek szóba.


illetve, szerintetek mi miatt lehet ez?


2017. márc. 28. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy van némi szadista hajlamod. Erre gondoltál már? :)
2017. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

más miatt, de gondolkodtam már ezen, viszont ez alapján:

[link]


a 9-ből mindössze 2-3 állítás igaz rám, így gyanítom nem vagyok túlságosan hajlamos a szadizmusra :D

2017. márc. 28. 16:19
 3/4 EmilyDavison válasza:
Mivel csak barátként tekintesz rájuk, és nem akarod őket kihasználni, ezért teljesen normális dolog ez a fajta kapcsolat. Egyszerűen csak nyitott vagy a többi ember felé, ebben nincs semmi abszurdum.
2017. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért nem jöhet szóba a segítő szakma?
2017. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!