Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőkről...

Mit gondoltok az olyan nőkről akik családos emberrel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek a nők mind r*b*ncok?

És akik szerelemből teszik a fiu meg hitegeti őket azok is?


Ha ott hagyja a családját a fiú a lanyert abból lehet normális kapcsolat?


Nem nem vagyok szereto!!

Csak érdekel ez a téma hogy ki hogy van vele


2017. jan. 5. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha családja van, és fiú, akkor valószínűleg adott kisebbségbe tartozik. Ott teljesen mások a normák.
2017. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed? Netán te is egy ilyen nő lennél?

Apropó, említettem már, hogy családos ember vagyok?


Amúgy meg, hülyeséget félretéve, mindenkinek joga van szerelmesnek lennie valakibe. Hiába van párja, az érzéseiről valaki nem tehet. De ez nem azt jelenti, hogy joga van ezáltal beleavatkozni a párkapcsolatába/felszedni a családos embert, még ha szerelmes belé akkor SEM.


És rövid válaszom arra, hogyha otthagyja a családját a fiú a lányért... Nem, nem lehet normális kapcsolat. Hogy miért nem? Mert hűtlen volt a családjához. Ki tudja, hogy a lányt akiért a fiú elhagyta a családját mikor hagyja el a fiú megint, egy másik lányért, ha ennyit ér a családja.

2017. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én pont ilyen nőt keresek.

Írjon ha van itt privátban

2017. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!