Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek így meglehet...

Szerintetek így meglehet ismerni valakit?

Figyelt kérdés
tehát, hogy Facebookon beszélgetnek egymással, de soha nem taliztak, és az egyik azt mondja a másiknak iskálások meg minden alapján ki lehet ismerni a másik személyiségét hogy milyen? Ez szerintetek így van?. Én szerintem személytelen,, tehát nincs személyes kapcsolat képtelen szeirntem nem lehet kiismerni senkit, hiába az irás, ha nincs mögötte cselekvés vagy gondolat. nem néezl a másik szemébe és stb.
2016. júl. 12. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igen, de nem teljesen. Személyes behatás is fontos, de a mélyebb gondolatok könnyebben átjönnek, irott formában, mivel sokszor van idő elgondolkodni rajta.
2016. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha önmagad adod akkor meglehet ismerni a másikat, ha meg nem, akkor a valóságban is max akkor ismersz meg valakit amikor pofára esel, és rájössz, hogy kamu volt az egész amit mutatott magáról.
2016. júl. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan annyit látsz az emberből,amennyit magából enged látni.

Ez személyes találkozó nélkül fokozottan igaz.

2016. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán. Sot beszélgetés sem kell hozza. Nem egyszer allitottam fel eredmenykomplexumot egy személyiség analizacio közben ami csak megerksitest kapott kesobbi elo talalkozasnal.
2016. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!