Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy hogy elege van...

Más is van úgy hogy elege van abból, hogy telefonján csak a szolgáltatói üzenet és az e-mail-jére csak a reklám jön és az utcán csak a hittérítőknek nincs terhére?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok bármilyen emberi kapcsolatokat kialakítani, folyamatosan azt érzem az ideken emberektől, főleg nőktől, hogy a terhükre vagyok, és csak azért akarnak velem szóba állni, hogy bántsanak engem. Legszivesebben nem élnék, már azt is megbántam, hogy megszülettem. Az iskolába megaláztak, vertek, kiközösítettek. A szüleim is vertek. Nem engedték sosem, hogy saját véleményem legyen. Szerintük én hülye vagyok. Szerintem mások szerint is.

2016. júl. 11. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Talán túlságosan sokat törődsz azzal, hogy mit gondolnak rólad az emberek, ez egy idő után elég leblokkoló tud lenni, főleg ha azt is bebeszéled magadnak hozzá hogy ürlény kinézeted van. A hittérítők és a tinilányok között csak annyi a különbség, hogy máshogy vannak öltözve, különben mindkét típusból lehet találni értelmes, alacsony költségvetésű példányt ("egy fagyi azt jó'van, gyere fel"). Csak mondani kell, hogy mi van, mert ha nem mondod akkor nehezen tudja magától kitalálni bárki is. Ezt persze csak arra az esetre mondtam, ha hímnemű lennél, ha nőnemű vagy akkor inkább a legújabb városi-bikini divatot ajánlom és a szájfényt. Meleg van, de attól még nem muszáj teljesen megbuggyanni, vagyis lehet meg kell is, de csak ésszerű határokon belül...
2016. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Buli lehet!:D Hisztivonat erkezik a 23f vaganyra.
2017. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyebkent egy idoben en is ilyen voltam mint te kerdezo... nyavajogtam. Es tudod mire mentem vele???? Semmire! Nekem az segitett hogy felismertem hogy nem masok hibaja az amilyen lettem hanem a sajatom...amig masokban keresed a hibat addig egyeduk maradsz. Ha ezt megerted es elfogadod onnantol mar fejben a jo uton vagy
2017. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!